2726

سلام سلام قشنگا🤩

اگه تغیری هم خواستین میتونم   انجام بدم

مثلا واسه یکی موهاشو  که ریخته بود براش کشیدم

یا دماغ کوچیکتر کردم😁🙆‍♀️

واسه خودتون یا بچه هاتون یا حالا هرکسی که مدنظرتونه مییتونین سفارش یدین و یه کار  با ارزش همیشگی رو داشته باشید🤩💚💖

.الان نمونه هارو میزارم🤩

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 

سلام😁

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام😁

تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک😁❤❤❤❤😂😂😂😂😂😂۱۲۰ ساله شی گلممم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

نمونه هارو با قیمت لطفا میزاری؟ 

طراحی یک چهره روی مقوا A3 چقد هست قیمتش؟

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
سلام😁

تولدت مبارک عزیزم امیدوارم ۳۰۰۰ساله بشی و ب آرزوهای شیرینت برسی و ی زندگی عالی داشتع باشی و امسال برات خاطره انگیز باشع🍫🍓😻😻😻😻💋💕💖💖💗💗💞💞💞💝💝💝💝💝💝💝💝💓💓💓💓💓❤💙💚💛💚💚💙💙💚💛💛💌💌💌💌💌❣❣❣❣❣❣❣❣💟💟💟💟💟💟💟💟

میوو

هزینه چهره چقدر میشه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

چقدر طول کشید تا یاد گرفتی؟

من تا بوم رفته بودم چقدر دیگش مونده بود تا این مرحله؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706