2726

اگه اینکارو کنم بهم میگن بی سواد و فلانه؟ 

من امسال کنکور دارم اما از درس خوندن متنفرم و هیچی هم نخوندم خیلی بدم از درس و کنکور میاد رشتم تجربیه  حالا فکر کردم به جا اینکه یه رشته چرت برم که فقط بگم لیسانس دارم و بی سواد نیستم مدرکم همون دیپلم باشه اما برم کلاس زبان انگلیسی و ادامه بدم (تا الان نرفتم اما دوس دارم برم)اینطوری پشت سرم مسخره نمیکنن که عه فلانی دانشگاه نرفت موند تو خونه ور دل شوهر ؟

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلا درس خوندن و مدرک داشتن خوب خو اگه میتونی یکم به خودت زحمت بده لااقل یه رشته ی نسبتا خوب از پیام ...

حوصله درس اجباری رو ندارم

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

حتما دانشگاه برو.

من این کار رو کردم. بسسسسیار هم موفق و خوشحال بودم.

ولی یه موقعیتی پیش اومد که می خواستم برم سرکار. لیسانس کمتر کار مورد علاقه ام نمیشد.

مجبور شدم برم مجازی بخونم ۴ سال وقت بذارم تا لیسانس بگیرم. فقط محض داشتن مدرک

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

عزیزم ببین شما ک متنفری پس مطمئن باش ازپس زبان هم برنمیایی پس برو دنبال یه شغل مثه ارایشگری یا خیاطی یا کیک پزی هروقت پولدارشدی برو یه مدرکم بگیر

من دیپلمم میخوام برم ارایگشری یادبگیرم وازاینکه مثه بقیه ۴ سال بیشتردرس نخوندن اصلا پشیمون نیستم واینجوری بیشترارامش دارم ببیین خودت باچی ارامش پیدامیکنی

لطفادعام کنید☺

منم دقیقاااااااااااااحاالات روحی واخلاقی م مثل تویه تنها تفاوتی که باهم داریم اینکه دوسال ازت بزرگترم اصن درسرخوندن و دوست نداشتم الکی دوسال پشت کنکور وایستادم بعدم ازسر اجباریه رشته چرت رفتم تو دانشگاه چون دوسش ندارم کلا تو دوترم ۴ واحدپاس کردم الان بیزار ازدرس خوندن وکلا بلاتکلیف

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
عزیزم ببین شما ک متنفری پس مطمئن باش ازپس زبان هم برنمیایی پس برو دنبال یه شغل مثه ارایشگری یا خیاطی ...

زبانو میتونم چون چیزیه که خودم انتخاب کردم واسه سرگرمی هم خوبه اما دانشگاه رفتن و ۴ سال چرت و پرت خوندن چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره واسم سخته ۱۲ سال الکی درس خوندم به اجبار که تو جامعه بد نباشه واسم