2737
2734
عنوان

ارايشگاه خوب براي عروس

108 بازدید | 8 پست

دوستان لطفا اگه ارايشگاه خوب و ميكاپ ارتيست عالي براي عروس تو كرج كه خيلي خيلي عالي باشه ميشناسيد معرفي كنيد..من براي عروسيم عسل خباز جز يكي از گزينه هام هست  اما چون كرج هستم خواستم اينجا هم چندجارو ببينم..اما ميخوام عالي باشه و خاص

عروسی و میکاپ خیلی مهمه من کرمانم حدود 4 تومن هزینم شد ولی ظهر رفتم باغ تا آخر شب ک اومدم خونه واقعا تکون نخورد... دیگه آدم تو باغ کلی میدوه و فعالیت داره

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسی و میکاپ خیلی مهمه من کرمانم حدود 4 تومن هزینم شد ولی ظهر رفتم باغ تا آخر شب ک اومدم خونه واقعا ...

بله دقيقا..براي من هم هزينش اصلا مهم نيست ميخوام جايي باشه كه واقعا عالي باشه..سبك هركسي ب دلم نميشينه

2728

الان میکاپ لایت مده و هیچ وقت هم کهنه نمیشه . کارای عسل خباز نمیدونم چرا به دام نمیشینه. البته نظر خودت مهمه عزیزم. باید بری از نزدیک ببینی منم تو اینستا دیدم. کارای ندا مشایخو دوس دارم. اون تهرانه اما.

2738
الان میکاپ لایت مده و هیچ وقت هم کهنه نمیشه . کارای عسل خباز نمیدونم چرا به دام نمیشینه. البته نظر خ ...

از نزديك هم  يك نمونه كارشوديدم سبكشو دوست دارم..البته خب كاملا سليقه اي هست.من خودم دوست دارم عروسيم ميكاپم فرق كنه چون خودم كارم ميكاپه و سبكاي لايتو براي مهماني هاي ديگه ام انجام دادم براي خودم..اما خب نميدونم واقعا عروس خانوم هايي كه پيش ايشون رفتن راضي بودن يا ن؟چون من فقط يك نمونه از نزديك ديدم ك ايشون هم مدل بودن