2726

من خودم می گفتم ازدواج کنم سبک زندگیم مینیمالیست بشه

ولی خب حس می کنم مثلا ظرف زیاد گرفتم ، بعد من اگه چیزی داشته باشم و ازش استفاده نکنم رو مخمه 

۱۸نفره سرویس چینی

۱۸نفره سرویس ارکوپال

۱۸نفره کریستال واسه پذیرایی 

۶تایی دم دستی سرامیک 

نمی دونم با خودم گفتم چه قدر مگه مهمون میاد واسم این همه طرف

before i die i want to be happy and make others happy

تو نت می بینم جهیزیه ها رو مثلا شونصد تا سرویس قابلمه گرفتن میگم به چه دردی می خوره

یا مثلا شونصد تا قوری کتری

من چای ساز خریدم ، یه قوری کتری هم گرفتم ولی خب کوچیک تیس ۵ لیتره کتریش،  خواهرم میگم یه دونه کوچیک هم بگیر 

خودم یه سرویس قابلمه کامل گرفتم ، یه سرویس دم دستی کوچیک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انقد خوشگلن ک هرکی میومد اوایل خونمون میرفت اول آشپزخونه انقد تعریف میکردن همین برام بس بود🤣

😄😄

مبارکت باشه

من قبل ازدواج اصلا برام بی معنی بود این چیزا ، الان همش تو مود خریدم

چرا عاقل کند کاری...؟

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

اگه پولداری  و به خانواده فشار نمیاد بگیر😁

ولی خب به جای چیزاییکه استفاده نداری میتونی رو چیزای دیگه سرمایه گذاری کنی مثلا مانتو و لوازم ارایش و...

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
اگه پولداری  و به خانواده فشار نمیاد بگیر😁 ولی خب به جای چیزاییکه استفاده نداری میتونی رو چیز ...

دیگه خریدم همشو 

فقط یه چیزایی که مربوط به دکوراسیوت باقی مونده رو نگرفتیم که خونمون رو تحویل گرفتیم می خریم 

من خودم جهیزیه خریدم شاغلم

2706