2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خیر ۲۳ خرداد تولدمه باید خودم بپزم🤦‍♀️

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

نه من نخریدم ، بامیه و اینا هم خودم درست کردم خیلی هم لذت بخشه درست کردنش

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2714
بله خریدم. بامیه. رولت. فالوده

ماریا جان😢فکس ی کیکو و دستور پخت خوشگل میدی واسه تولدم😢😢نمیشه از بیرون خرید

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

منم سالگرد ازدواجم نزديكه موندم كيك بخرم يا خودم درست كنم بعد ميگم خامشم بايد بخرم فايده نداره

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

مانخریدیم دیگه هلاکم ازغم دوریش مخصوصارولت زیادمیخریدیم یبارفقط زولبیاخریدیم گرمش کردم ولی رولت ایمارونمبشه کسی راه حلی نداره بمن بگه؟شیرینی تروچیکارمبشه کرداخه نمیشه گرمش کرد

وخدایی که بشدت کافیست
2706