2703
2553
عنوان

دارم قیمه می پزم ولی استرس دارم

190 بازدید | 20 پست

بچه ها ببینید تا اینجا درست پیش رفتم؟

دوتا پیاز متوسط رو نگینی خرد کرد تو روغن سرخ کردم بهش زردچوبه و فلفل سیاه زدم وقتی سبک شدم گوشت رو اضافه کردم رنگش که عوض شد آب اضافه کردم گذاشتم بپزه

لپه رو جدا پختم تو یه تابه روغن داغ کردم رب رو تفت دادم با نمک و زرد چوبه و فلفل سیاه بعد لپه ی آبکش شده رو اضافه کردم

گوشتم که آخرای پختش بود لپه رو اضافه کردم بهش

شعله رو کم کردم گذاشتم بمونه یه کوچولو زعفرون اضافه کردم

حالا دیگه باید چیکار کنم؟

البته لیمورو دیر میریزم که تلخ نشه آخرشم یه کم دارچین اضافه می کنم

دیگه چیکار کنم؟

خدایا شکرت...

گلابم بزن با ادویه هاتی کارا

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس گوجه رنده شده نریختی با رب سرخ بشه؟ من گوجه هم میزنم

گوجه خوشگل نمیشه عزیزم . همون رب و زعفران برای یک خورشت خوش رنگ و لعاب کافیه

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2714
دارچین تاحالا نزدم

امتحان کن عالیه میشه

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
گوجه خوشگل نمیشه عزیزم . همون رب و زعفران برای یک خورشت خوش رنگ و لعاب کافیه

گوجه با رنده طرف ریزش، خوب میشه، میذاری خوب سرخ بشه وآبش گرفته بشه، حالا یه بار امتحان کنید اصلا گوجه ش مشخص نمیشه، چون بیشتر رب میزنی  

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2706