2733
2734
عنوان

مامان بزرگ شمام اینجوریه؟

288 بازدید | 42 پست

😑 مال من از من بهتر بازیگرای ترکی رو میشناسه🏃🏻‍♀️ تازشم میگه اینا الکی میکن منکه نگا میکنم هیچ چیز بدی نداره👌🏻😂

ی بار پسرعموم و عموم دعوا کرده بودن پسرعموم قهر کرده بودهرچی میرفتن دنبالش ک بابا بیا اینارو آشتی بده میگف اول فیلمم تموم بشه🤐😂😂

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

جرات نداری ب تی ویش دست بزنی ! افلیجت میکنه رسما🤐😑🖐🏻

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ندارم مادربزرگ😞😞

خدارحمتش کنه منم یکیشو دارم

مامان بابام عاااااشق فیلم و کارتون همه بازیگرارو میشناسه 

هروقتم مغازه میره به نام عمم به کام خودش پفک میخره میشینه پای فیلم و میخوره😂😂😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738

دوتا مادربزرگام به رحمت خدا رفتن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خدارحمتش کنه منم یکیشو دارم

فدات شم ممنون

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

والا همش میگه تو شبکه رو از جم سریز عوض کردی😑🏃🏻‍♀️

فقد جم سریز میبینه👌🏻

اخه سواد نداره نمیتونه خودش بزنه! ولی یاد گرفته میزنه ۱۴ رو کنترلش جدیدا🖐🏻👌🏻

مامان بابام عاااااشق فیلم و کارتون همه بازیگرارو میشناسه  هروقتم مغازه میره به نام عمم به کام ...

وای خدااا   

خدا حفظش کنه براتون

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2706