2733
2734

سلام خانومایب ک زایمان کردن میشه بگن ک تاریخ زایمانشون ب تاریخی ک بر اساس اخرین قاعدگی زدن نزدیک تر بوده؟یا تاریخی ک بر اساس سونوگرافی زدن؟

من هر سری ک میرم سونوگرافی تاریخ زایمانم جلوتر میفته.توی سونو ان تی تاریخ زایمان رو ۱۸ تیر زد

بر اساس قاعدگی تاریخ زایمان ۱۱ تیر و اخرین باری ک سونو رفتم تاریخ زایمان ۸ تیر شد...میخواستم بدونم کدومش دقیقتره؟

من چرا سونو دادم تاریخ زایمان توش نزد هیچکدوم🤔 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مال منم😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال منم😂

😐😐اصن دکترمم نگف دقیق هربار سونو رودید باز همون طبق پریود گف تاریخته گفتم زودتر نمیشه گف نه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چرا هست انگلیسی نوشته ی کلمه اختصاریه دقیقشو یادم نیست فک کنمEtsی همپین جیزی باشه اصلاحات توی برگه یونو رو تو نت سرچ کنید متوجه میشین کدومش تاریخ زایمان هست

2738
زیر عکس سونوت نوشته

الان نگا کردم ننوشته

عزيزم تاريخ زايمان رو با توجه به رشد جنين تعيين ميكنن و اخرين سنو شما تاريخ دقيقتري ميگه بهتون 

مطمئتید؟؟هفته بعد باید برم یونو گرافی و اون احتمالا اخرین یونوگرافی بنده هست

چرا هست انگلیسی نوشته ی کلمه اختصاریه دقیقشو یادم نیست فک کنمEtsی همپین جیزی باشه اصلاحات توی برگه ی ...

سونووها جوابشون فارسیه

2706