2737
2734

اما ماه عای قبل قبل از موعد سینه درد داشته باشه؟

من هر ماه سینه درد داشتم این دفعه اصلا ندارم .ممکنه باردار باشم؟

یا عوارض امپول اچ سی جی هس؟

والا توبارداری هرچیزی ممکنه.حاملگی هرکسی بادیگری فرق داره

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هر ماه قبل پری علائم شدید مثل دل درد و سینه درد و ... دارم.ماهی که باردار شدم تا هفته شش هیچ علايمی نداشتم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

عزیزدلم من قرص لتروزول خوردم اما امپول نزدم سینه هام بشدت وحشتناک درد میکنن مخصوصا چپی تخمدانام همش درد میکنه امروز یروز از موعدم گذشت گفتم بی بی بزنم دیدم همون لحظه اول مثبت شد هنوزم باورم نمیشه ای خدااااا

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘

من ایندفعه داره خوده قفسه سینم در میکنه و خوده سینه هام‌ تا نوکش 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2738
عزیزدلم من قرص لتروزول خوردم اما امپول نزدم سینه هام بشدت وحشتناک درد میکنن مخصوصا چپی تخمدانام همش ...

چقدر خوشحال شدم 

تبریک میگم مامان خانومی

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
من هر ماه قبل پری علائم شدید مثل دل درد و سینه درد و ... دارم.ماهی که باردار شدم تا هفته شش هیچ علاي ...

پس احتمالش زیاده باردار باشم . دل درد پریودی نداشتی؟

من ترشحاتمم خیلی زیاد شده 

فدات بشم عزیزدلم دعا کن ازمایشم مثبت باشه خیلی محتاج دعا هستم

حتما مثبته استرس نداشته باش

منم دوسه روزه حالت تهوع دارم و طعم دهنمم یجوری شده نوک سینه سمت چپم هم نمیتونم دست بزنم درد میکنه دیروز تست زدم یه حاله خیلی کمرنگ افتاد یه روزه از موعدم گذشته نمیتونم صبر کنم 

قلمت را بردار... بنویس از همه خوبیها ..زندگی..عشق..امید..وهر ان چیزی که بر روی زمین زیبا هست ...گل مریم ..گل رز.. بنویس از دل یک عاشق بی تاب وصال ...از تمنا بنویس از دل کوچک یک غنچه که وقت است دگر باز شود ...قلمت را بردار روی کاغذ بنویس ...زندگی با همه تلخی ها شیرین است ...
2706