2737
2739
عنوان

وای چرا پدرومادرم اینجورین

165 بازدید | 9 پست

من والا همش ۲۶سالمه درسمو خوندم کار هم میکنم اما، پدرومادرم مدام حرفشون ازدواج منه مدام یاداوری میکنن اخرین خواستگارت ۱سال پیش بوده دیگه هیچی ، هی هم میگن اخه واسه چی فلانی و اون سال رد کردی گفتی نه من هی میگم باباجان مناسب نبودن خوب اگه مناسبم بودن که شوهر میکردم همون موقع ،دیگه به خواستگارای خیلی پایین تر از من هم میگن خوبته 😞😖

درخواست دوستی قبول نمیکنم

میترسن بمونی رو دستشون. بعضی پدرمادرا حاضرن بچشون بدبخت بشه ولی ازدواج کنه .حاضرن با شوهرش تا اخر عمر جنگو دعوا کنه ولی طلاق نگیره

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محل نده . چشماتو باز کن شوهر کردن هنر نیست . شوهر خوب کردن هنره.اونم تو این زمونه .

من اصلا دلم نمیخواد شوهر کنم کلا اونقدر درگیری های دیگ۶ دارم که به شوهر کمتر فکر میکنن

تاپیک جداگانه بزنیت یا به نی نی یار حدف تاپیک بگین

عزیزم کسیم که تاپیکت نیومده اینجوری حداقل بالا میمونه شاید یکی بیاد نظر بده برات

همیشه تو تاپیکای باحال نیستم😭😭😭تاپیک باحال دیدین تگ کنین منو  
2738
عزیزم کسیم که تاپیکت نیومده اینجوری حداقل بالا میمونه شاید یکی بیاد نظر بده برات

عزیزم عیبی نداره بالا نمونم ،ولی کار شما درست نیست نی نی یارهم بارها گفتن برای کسی گزارش نزنین فقط تاپیک حذف تاپیک