2733
2734

مستقیم یا غیر مستقیم ؟

شما چیکار کردید؟

ب کارگذاری آگاه یا مفید بسپاریم سود دهیش چ جوریه؟

هر چی اطلاع دارید بگید 

مرسی 

روش آزادسازی مستقیم انتخاب کردم کارگزاریمو مفید انتخاب کردم سجام رفتم کد بورسی و نام کاربری برام اومده الان منتظرم اعلام کنن زیر نظر کارگزاریها میتونه بیاد فعلا فقط بانکها میتونن بفروشن که من نمیرم بانک درخواست بدم برام بفروشه

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کارگذاری وظیفه مراقبت از سهام شمارو نداره فقط بنگاه های هست که شما از اون طریق معادلات بورسی انجام م ...

ما ک بلد نیستیم خرید و فروش کنیم

یعنی کارگذاری به جای ما کار نمیکنه ؟بما سود بده

روش آزادسازی مستقیم انتخاب کردم کارگزاریمو مفید انتخاب کردم سجام رفتم کد بورسی و نام کاربری برام اوم ...

شما خودتون بلدید خرید و فروش کنید استفاده کنید از سهامتون؟

شما خودتون بلدید خرید و فروش کنید استفاده کنید از سهامتون؟

آره بلدم کتاب میخونم تو اینترنت میچرخم خیلی از کانالا و گروهها رایگان یاد میدن من خودمم ۵ ساله سهام دارم پدرم بنامم سهام یشرکت بورسیو خریده بود.

.
آره بلدم کتاب میخونم تو اینترنت میچرخم خیلی از کانالا و گروهها رایگان یاد میدن من خودمم ۵ ساله سهام ...

چقد سود کردید؟؟خوبه خودمون انجام بدیم یا بسپاریم ب دولت؟؟

من فکر میکردم آزاد میکنیم میدیم ب کارگذاری ها برامون کار کنه.

2738
روش آزادسازی مستقیم انتخاب کردم کارگزاریمو مفید انتخاب کردم سجام رفتم کد بورسی و نام کاربری برام اوم ...

یعنی میخکای بفروشی سهامتو؟میگن ک سی درصد بیشتر نمیشه فروخت ک؟

ما ک بلد نیستیم خرید و فروش کنیم یعنی کارگذاری به جای ما کار نمیکنه ؟بما سود بده

ن می تونینپولتون رو بدین یه سبد گردان براتون سهام بخره اخر سال بهتون سودش رو بده ولی کسی سهام ادمو نگه نمی داره

ن می تونینپولتون رو بدین یه سبد گردان براتون سهام بخره اخر سال بهتون سودش رو بده ولی کسی سهام ادمو ن ...

سبد گردان معتمد کارگزاری هست ؟؟

من از کجا بفهمم ک سودش چقد شد ک اون طرف بهم انقد سالانه میده؟

اینایی ک گفتی برم کارگذاری بگم برام درست کنن؟

ریسکم داره ک طرف ضرر کنه ؟

پس مستقیم بهتره دیگه؟

مرسی برات ده تا صلوات میفرستم .راهنماییم کردی

ن می تونینپولتون رو بدین یه سبد گردان براتون سهام بخره اخر سال بهتون سودش رو بده ولی کسی سهام ادمو ن ...

سبد گردان کارگذاری داره یا بسپارم ب فرد؟مثلا پسرخالم انجام میده اینجوری؟

سبد گردان معتمد کارگزاری هست ؟؟ من از کجا بفهمم ک سودش چقد شد ک اون طرف بهم انقد سالانه میده؟ اینا ...

سبد گردان رو باید خودت پیدا کنی 

شاید کارگذاری شخصی رو پیشنهاد بده 

اون دیگه اعتماد خودته 

روش مستقیم برا کسی که بلد نیس نباید انتخاب بشه 

سبد گردان کارگذاری داره یا بسپارم ب فرد؟مثلا پسرخالم انجام میده اینجوری؟

کارگذاری شاید کسی رو معرفی کنه ولی این که چه کسی سبد گردان باشه همش اعتماد خودته  هیچ تضمینی نداره 

اره میشه اگه بورس بلده

2706