2733
2734
عنوان

سال 1500 شمسی

354 بازدید | 20 پست

درود 

در سال 1500

هیچکدام از ما و کسانیکه دوستشون داریم زنده نیستیم ( به احتمال % 99.99)

مواجهه با این واقعیت به شما احساس غم و اندوه و بغص میده یا ایجاد انگیزه برای شروع , به اتمام رسوندن ,آدم بهتر و مفیدتری بودن ,تغییر و اصلاح رفتارهای نادرست ??

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آره من مردم  امیدوارم فقط مفید زندگی کنم و شاد باشم تو طی عمرم  هعی

امیدوارم شاد باشید شما که در دارکنس او د نایت های زندگی هم چیزهایی میابید که شاید ما در دی لایت او د سان شاین های زندگی پیدا نمی‌کنیم 

به من این احساس و داد که باید تو این دنیا باب دل خودم زندگی کنم چون 100سال دیگه بیشتر زنده نیستم که الکی حرص بخورم فایده ای هم نداره چون تهش مرگه😑

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

انشاالله اگه امامون ظهور کنه زنده ایم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706