2726

دیروز رفته بودیم روستا چون اونجاباغ شخصی داریم رفته بودیم چشمه اب معدنی برداریم بعدیه عده ادم بیشعورواسه تفریح اومده بودن اونجا رفته بودن توچشمه ای که ابش واسه خوردنه اب بازی میکردن منم گفتم لطفا بیاین بیرون ابو  کثیف نکنید میخوام اب بردارم اومدن بیرون همینکه من اب برداشتم باز دوباره رفتن داخل اب بعد یه چوپانی اومده بود گوسفنداش اب بخورن نمیذاشتن اینقدرکه سروصدامیکردن وحشی بازی درمیاوردن طفلی چوپانه هرچی میگفت محل نمیدادن تازه فحشم بهش میدادن واقعاواسه یه عده آدم بیشعورمتاسفم😔

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

چه بی ادب بودن

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

نمیدونم به نظرم بی فرهنگی نیومد !

چشمه خداست خب هرکی یه جور استفاده میکنه

البته قسمتی که به چوپان توهین کردن خوب نیست قطعا

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حیفه روستاست هر آدمی بره توش
در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بعضیها انگار هیچوقت  ابو رودخونه ندیدن یجوری میپرن تورودخونه اصن نگا نمیکنن اب چقدد تیزو خطرناکه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نمیدونم به نظرم بی فرهنگی نیومد ! چشمه خداست خب هرکی یه جور استفاده میکنه

عزیزم چشمه آب خوردنه مردم ازاونجا آب میخورن شماحاضری آب کثیف بخوری

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

مدتی پیش یه خانواده با سرو وضع ناجور اطراف ما برای گردش و تفریح اومده بودن .به لباسامون دست میزدن و میگفتن وای چطور خفه نمیشی میشه یه سلفی باهات بگیرم .مااامان میزارم اینستا منو دختر چوپون همین الان یهویی .

گفتم میخوای بنویس اما گاو میبیننت هاااا منم ک چوپونم 

قشنگ کپ کرد

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

عزیزم دیروز یکی تاپیک زده بود هوای شمال چطوره میخواییم بریم بنده خدا ویلای شخصی داشتنا همه توپیدن بهش یکی گفت نفهمی یکی گفت الهی کوسه بخورتت هم خودت راحت شی هم ما خلاصه.......

شماهم اومدی نوشتی انشاالله هرکی میره مسافرت کرونا بگیره و ....... یادته؟😁😂

حالا خودت رفتی ویلای شخصی😁😊😊😊

من کلا کاری ندارما الهی همیشه خوش باشید و سلامت ولی عزیزم چیزی که برای خودت میپسندی برای دیگرانم بپسند.

من واقعا دلم سوخت واسه اون کاربر خییییلیا بااهاش بدجور حرف زدن.😍😍😍

عزیزم چشمه آب خوردنه مردم ازاونجا آب میخورن شماحاضری آب کثیف بخوری

تابلویی نوشته که وارد نشید آب خودنیه...اگر اینطور هست باید یه مسئول داشته باشه.

و...

بعد هموناهم روستاییارو مسخره میکنن اگه دقت کنی  بافرهنگای لعنتی

آره طفلی چوپان رومسخره میکردن درصورتیکه یه لیوان آب بدن دستش چون واقعا تواون هوای گرم اذیت میشن کاش یکم فرهنگ داشته باشن بعضیا

عزیزم دیروز یکی تاپیک زده بود هوای شمال چطوره میخواییم بریم بنده خدا ویلای شخصی داشتنا همه توپیدن به ...

مگه تو شمال کوسه داره!!!

یه جور نفرین میکنن خود دریای خزر متحیر میشه

تابلویی نوشته که وارد نشید آب خودنیه...اگر اینطور هست باید یه مسئول داشته باشه. و...

عزیزم تابلو ننوشته اماوقتیکه دارن میگن اب چشمس واب خوردنیه دیگه خودشون باید بفهمن جالب اینجاس خودشون میدونستن آب خوردنه چون خودشونم میخوردن

2706