2726
عنوان

احترام زيادي شوهرم به خواهراش

556 بازدید | 73 پست

اوايل نامزديمون فهميدم خيلي وابسته خونواده اش هست زياد بهشون احترام ميزاره مخصوصا به خواهراش كه هر كاري بهش گفتن انجام بده نه نميگه از خريد وسايل خونشون تا نگهداري از بچه هاشون رسيدگي به امتحاناشون ، سرگرم كردن بچه هاشون ، واريز پول و كارت به كارت بانكيشون همش با شوهر منه انگار نه انگار خودشون شوهر دارن

الانا واقعا كلافه شدم از دست اين رفتارش 

وقتي كنارشم مرتب خواهراش دارن بهش زنگ ميزنن اصلا نميتونيم دو كلمه حرف بزنيم يا وقت بزاره برام خيلي وقتا شده باهاش دعوا كردم ولي فايده كه نداشت هيچ بدتر هم شد 

بهش گفتم احترام هم حدي داره 

تو بايد رابطه ات با من و خواهرات مديريت كني قرار نيست هرچي گفتن هر كاري بهت گفتن تو بگي چشم ولي بهش برميخوره به روم نمياره ب جاش جلو جمع بهم بي اعتنايي ميكنه و ميره طرف خواهرش 

بعضي وقتا مسخره ميكنه ميگه اونا دوست دخترم نيستن كه تو حسودي ميكني خواهرامن 

به منم احترام ميزاره با اينكه من خيلي دعواش ميكنم با صبوري جوابم ميده ولي بازم اون تفاوتي كه يه مرد بين زن و خواهرش ميزاره رو توي شوهرم نميبينم 

دوست داشتنه من انگار متفاوت نيست براش 

چيكار كنم شوهرم بيشتر سمت من كشيده شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم مث توعه.متاسفانه شوهرش بیش از حد توجه میکنه.انگارنوکرشونه.هرروزم باهم بحث دارن.نمیشه کاریش کرد چون تربیتش اینجور بوده و اینجور باراومده

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2728

متاسفانه همین روند ادامه خواهد داشت ...بر اساس تجربه شخصیم میگم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

از خاهراش بد نگو 

ازش نخاه که رابطه ش کمتر کنه بلکه خودت رابطه شون مدیریت کن.مثلن کاری میخاست انجام بده قبلش یه کار بهش بسپار تا وقتنداشته باشه یا زنگ بزن مادرت دعوتتون کنه ...

البته تو این کار زیاده روی نکن درهرصورت خاهربرادرن الانم عادت کرده چون مجردی درخدمتشون بوده طول میکشه بخودش بیاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706