2737
2739

مراقبم هرکی میاد خونه دستاشو تو حیاط شسته باشه بیاد داخل با الکل وسایلشو تمیز میکنم الان انقد برادرم گاو شده اصلا دست نمیشوره بشم میگم بشور تحویل نمیگیره چیزیم بش بگم بابام دعوام میکنه مننننن انقد خرم ک اینا پاشونو از در خونه بیرون میزارن براشون ایت الکرسی میخونم میرم بیرون میام تمام وجودمو ضدعفونی میکنم ک خدای نکرده اسیبی بهشون نره صب تا شب مواد ضدعفونی دستمه درو دیوارو میسابم کرونا نگیرن ولی تهش منو فش میدن که چرا گیر میدی امروز گفتم من دیگ به مرگتون کاری ندارم میخواین بمیرین یا میخواین زنده باشین من خرم که مراقبتونم

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

هنوز یبارم گفتم بالباس میاین داخل خونه کرونا هم میارین بابام شنیدم به مامانم گف. غلط کرده هیچم کرونا اینجور نمیاد خیلی دلم گذشت من واقعا دستم بی نمکه

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
عزیز زیادم حساسیت به خرج ندین اذیت میشین. اونقدرا هم اوضاع بحرانی نیست.بعد از بیرون اومدن یه شست و ش ...

همون دستم نمیشوره یبار امدم گیر ندم دیدم باهمون دست کثیف امد سرسفره نشست لقمه گرفت انقدم میگم مراقب باش مامان بابا ضعیفن انگار کمر به قتلشون بسته

فکر کنم خیلی حساسیت به خرج دادی. کلافه شون کردی

یعنی نگم بیا دست بشور؟ بادست نشسته میاد سر سفره میشینه.. ولی تو درست میکی من دیگ کاری ندارم زندگی خودشونه میخوان احتیاط کنن میخوان نکنن 

یعنی نگم بیا دست بشور؟ بادست نشسته میاد سر سفره میشینه.. ولی تو درست میکی من دیگ کاری ندارم زندگی خو ...

شستن دستها که حتما. ولی فکر کنم باهات لج افتاده. اگه میتونی به آرومی باهاش حرف بزن. شما هم حق داری نگران پدر و مادرت باشی.

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2738