2733
2734

خودم که شوهرم میاد ولی چیزی درست نکردم ..ازدیشب کمی عدس پلودارم..ولی کمه شاید ماکارانی بزارم شماچی؟؟؟؟

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

بله از دیشب جوجه‌ داریمم😁

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من گوشت تو شیشه کردم برای بچم عصارشو بدمش. با بقیه شم گوشت و بادمجون درست میکنم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

میخوام استانبولی درست کنم

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2738

من به شدت بدخواب شدم کل شب رو نخوابیدم الانم باید برم با این حالم غذا درست کنم. 

یکی دو ساعت قبل مرغ رو از فریزر در آوردم بهش نمک و ادویه زدم طعم دار بشه. 

باید برم برنج خیس بدم

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

دیشب الویه درست کرده بودم که همسرم صبحانه ببره سرکار بخوره زیاد درست کردم نهار بمونه 

دیشب ی کاسه ژله بلوبری درست کردم گذاشتم یخچال صبح رفتم دیدم شوهرم اینجوری تزینش کرده برام 😍🧡با اینکه صبحانه نخوردم دارم اینو میخورم😬 

کاربر جدیدنیستمافرشته تونم 🧚‍♀️😌 .۷۵۷۱۹۶fanسابق🧡
2706