2733
2734
عنوان

اه اعصابم خورده اه اه اه

206 بازدید | 25 پست

با کسی که دوست پسرم  امروز قرار داشتیم، خود دیروز گفت امروز، بعد توووتساپ از ساعت هشت و نیمه آنلاین نشده و کلا اینترنتش قطعه. منم دوست ندارم زنگ بزنم بهش بگم کجایی و چی شد. اه اعصابم خورده.

خداکنه بیاد بگه بریم. دلم تنگ شده حسابی

الان دعا کنیم بیاد  

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما خوابه

خیلی وابسته ای معلومه اون اینجور نیس 

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2731
حتما خوابه خیلی وابسته ای معلومه اون اینجور نیس 

نه بابا کار داره زیاد. تا الان نمیخوابه دیر پاشه ۸ پامیشه. ۸ آنلاین شده بعد دیگه نت رو خاموش کرده. نکه بگم بخاطر من خاموش کرده ها.

2738
خب یه زنگ بزن حالشو بپرس ببین چرا قطعه ، مستقیم نگو میریم یانه ، بگو امروز چ کاره ای برنامت چیه

نه چون بحث و دعوا داشتیم طول هفته ی پیش ۶ روز تقریبا قهر بودیم الان نمیخوام من بگم و زنگ بزنم که بگم بریم

2706