2737
2734
عنوان

دانشگاه پیام نور

98 بازدید | 5 پست

سلام دوستان.کسی میدونه دانشگاه پیام نور چطوری دانشجو میگیره؟فقط با رتبه ی کنکور؟و اینکه یچیزی من شنیدم میگن فراگیر دانشجو میگیره این‌ینی چی؟لطفا هر کی اطلاعات داره کمک کنه.باتچکر🥰🥰

یه آزمون مخصوصی خودش میزاره اگه قبول بشی میری ترم ۲.یعنی دانشگاه رو از ترم۲ شروع میکنی.خودشونم منابع آزمونو بهت میگن.تو نی نیسایت سرچ کن پیام نور کلی تاپیک دربارش هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میتونی با سوابق هم‌بری یعنی با معدل کتبی دیپلمت 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2728
یه آزمون مخصوصی خودش میزاره اگه قبول بشی میری ترم ۲.یعنی دانشگاه رو از ترم۲ شروع میکنی.خودشونم منابع ...

ببخشید نمیدونید زمان ثبتنامش کیه؟باید با کنکور سراسری ثبتنام میکردم؟واسه فراگیر