2737
2734
عنوان

بچه ۲۲ ماهه من خیلی بد شده رفتارش

812 بازدید | 15 پست

لج میکنه همش بعد یه چیزیو بخاد بانقد خودشو میزنه زمین زجه میزنه آبرومونو میبره میریمش پارک فقط یه تاب مورد علاقشه فقط اونو سوار میشه بعد پیاده میشه میره سمت سرسره اگه ببینه یکی رو اون تاب مورد علاقش نشسته زود میاد انقد میره جلو تاب تا بچشونو پیاده کنن این سوار شه اصلا خیلی اخلاقش بد شده الان رفته بودیم مرکز خرید از این ماشین چرخیا کرایه کردیم تا خودمونم راحت باشیم دیگه بعد ۱ ساعت مگه پیاده میشد با هزار زحمت پیادش کردیم بردیم تو ماشین یادش افتاد انقد جیغ زد انقد جیغ زد خودشو کوبید به ماشین شوهرم داد زد سرش بازم اروم نمیشد خیلی اعصابمونو داغون کرده نمیدونیم چیکار کنیم کی خوب میشه اخه از شیر میخام بگیرم بخلطره این لحبازیش نمیتونم انقد که جیغ میزنه و گدیه حالت غش میافته

نطر خاصی ندارم 

اخلاقای بد زیاد داره مثلا اصلا تنهایی تا اتاق خوابم نمیره همه جا دست منو میگیره میکشه بهش میگم برو سوار موتورت شو دست منو میکشه میگه توام بیا خیلی خستم کرده

نطر خاصی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه وقتی شلوغ کاری میکنه حواسش رو به یه چیزی پرت کن

اصلا پرت نمیشه باید حتما اونی که میخادو بدیم فعلا با سینه گولش میزنم یعنی آرامش بخشش فقط,سینه اس نمیدونم چجور بگیرمش

نطر خاصی ندارم 
2731

وای چه وحشتناکه. من دخترم ۱۸ ماهشه به خدا هر چی بگم میگه چشم باشه. خودتو داغون نکن خواهر به خواسته هاش بیمحلی کن اصلا نگاهشم نکن. دور از جون بچت هیچ بچه ای از گریه نمیمیره. هر چی خود زنی و جیغ و داد کرد خودتو ریلکس سرگزم کن به گوشی یا تلویزیون یا خوردن چیزی جوری که ینی تو اصلا رفتارت برام مهم نیست. جلو خواسته هاش کاملا مقاومت کن حتی معقول تا عادت کنه که با گریه حرفش به کرسی نمیشینه. من ددخترمو سخت تربیت کردم. از الان دائم مواظب رفتارشه. بهش دستور میدم در حد توانش کمک میکنه میگم لباساتو بزار تو کشو . میبره میزاره. سفره و ظرفارو دونه دونه میبزه. بلد نیست بچینه اما کنار هم میزاره تا من بیام. دست شوییشم میگه از پوشک گرفتم. همه این کارارو کردم که خودم راحت باشم و ارامش داشته باشم و خودش از گریه و زاری بی اعصاب و بد اخلاق نشه.منم بچم کوچیکتر بود بد غلقی کرد اما فقط بی محلی جواب میده

روانشناسی کودک
بچه شما بی تقصیره...وقتی پدرش سرش داد می زنه حق داره همچین رفتارهایی نشون بده...داد زدن و بدرفتاری ک ...

همون اولش که داد نزد انقد بچه جیغ زد نزاشت باباش رانندگی کنه هی میخاست فرمونو بگیره باباش عصبانی شد داد زد سرش ولی اصلا اثر نکرد بازم کار خودشو میکرد

نطر خاصی ندارم 
اصلا پرت نمیشه باید حتما اونی که میخادو بدیم فعلا با سینه گولش میزنم یعنی آرامش بخشش فقط,سینه اس نمی ...

این دوران میگذره باید بعضئ وقتا گریه های طولانیش رو تحمل کنید تا از سرش بیوفته

2738
همون اولش که داد نزد انقد بچه جیغ زد نزاشت باباش رانندگی کنه هی میخاست فرمونو بگیره باباش عصبانی شد ...

منظورم همون یک بار نیست که عزیزم...بالاخره در طول زندگیش سرش داد زدید بدرفتاری کردید باهاش..آخه این که اصلا راهش نیست.. اگه اینطوری ادامه بدید بعدا رفتارای بدتری هم از خودش نشون میده..باید احساسات و نیازهای بچه ها رو درک کنید..اگه درکشون کنید صبورتر میشید دیگه با عصبانیت رفتار نمی کنید باهاش... یک راهش اینه که دی وی دی های دکتر هلاکویی رو ببینید در مورد تربیت بچه ها

خب چون باگریه به خواسته هاش رسیده اینکارو اونقدرادامه میده تاشماخسته بشی و خواستشوانجام بدی.منم پسرم۲۳ماهشه.وقتی برا چیزی گریه میکنه میگم من صداتونمیشنوم گریه هات تموم شد بیا.اولش بدتر صداشوبلندمیکرد ولی بعد یه مدت تامیگم گریه نداره یانمیشتوم دیگه گریه نمیکنه میاد نشونم میده که فلان چیومیخوام اگه ببینم میتونم بدم میدم اگرنه تاصبحم گریه کنه خبری نیس.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
وای چه وحشتناکه. من دخترم ۱۸ ماهشه به خدا هر چی بگم میگه چشم باشه. خودتو داغون نکن خواهر به خواسته ه ...

اصلا بی محلی میکنم میاد بیشتر بهم میچسبه به سینه میچسبه میخوره یعنی به حالت لج و جیغ میرسه هیچی نمیتونه کنترلش کنه جز سینه

نطر خاصی ندارم 
منظورم همون یک بار نیست که عزیزم...بالاخره در طول زندگیش سرش داد زدید بدرفتاری کردید باهاش..آخه این ...

ما.مادر پدرشیم بد بچمونو که نمیخایم ولی بچم خیلی ناسازگاری میکنه تا حد ممکنه داد نمیزنیم ولی مام بلخره آدمیم یه حدی برسه که به حرفمون اصلا گوش نمیکنه هی اذیت میکنه ناخوداگاه داد میزنیم وگرنه کدوم پدر و مادری دوس داره سر بچش داد بزنه

نطر خاصی ندارم 
اصلا بی محلی میکنم میاد بیشتر بهم میچسبه به سینه میچسبه میخوره یعنی به حالت لج و جیغ میرسه هیچی نمیت ...

نده. قشنگ بزور بزارش کنار دورش کن رو صندلی بشین. دیگه از شیرم بگیرش دل بکنه لوس بازیش کم میشه

روانشناسی کودک
نده. قشنگ بزور بزارش کنار دورش کن رو صندلی بشین. دیگه از شیرم بگیرش دل بکنه لوس بازیش کم میشه

۲۰ماهگیش ۱۰روز از شیر گرفتمش پدرمونو دراورد انقد اعصابمونو خورد کرد انقد جیع و گریه دوباره دادم بهش اثلا یادش نرفته بود همش میگفت مم

نطر خاصی ندارم 
۲۰ماهگیش ۱۰روز از شیر گرفتمش پدرمونو دراورد انقد اعصابمونو خورد کرد انقد جیع و گریه دوباره دادم بهش ...

بگیر خواهر پیر میشی پوکی استخوان میگیری داغون میشی.من دخترم شیر خشکی بود روز تولد ۱ سالگیش گرفتم

روانشناسی کودک
2706