2733
2739

مغز گردو و فندق و بادوم و پسته  و اسیاب کن بریز داخل عسل

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
مغز گردو و فندق و بادوم و پسته  و اسیاب کن بریز داخل عسل

شیر هم بریزم یا نه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ میتونه بخوره یه سیب زمینی با یه تخم مرغ بزار اب پز بشه بعذ له کن نمک بزن و کره بزار روش و بده بخوره

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

پنیر گردو 

شیر وتخم مرغ 

کره وعسل 

خامه وعسل 

پنکیکو عسل  والا ماکه همین ها میدیم به پسرامون😁

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
شیر هم بریزم یا نه

نه بابا 

یه دو لقمه هم بخوره کافیه 

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
2738

مهرسا اگع بچه ات زیر دو ساله عسل بش ندیا 

مهرسا اگع بچه ات زیر دو ساله عسل بش ندیا 

ن گلم دو سال و 7ماهشه و لاااغر

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
شیر هم بریزم یا نه

خیلی سنگینه

نده بچه 

هوا هم که گرم شده ،بچه داغون میشه

شیر عسل به تنهایی خوبه یا صبحونه های دیگه ای که دوستان پیشنهاد دادن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
ن گلم دو سال و 7ماهشه و لاااغر

خب این مغزیجاتو بزور چند لقمشو بدش بخوره 

قلم گوسفندی رو بذار تو اب چند ساعت بپزه بعد با ابش سوپ درست کن بدش بخوره