2726

من تا حالا کتک نخوردم از شوهرم. یعنی کلا کتک نخوردم. نه تو خونه پدریم, نه تو مدرسه. 

خانم ها میان اینجا میگن کتک میخورن!  بعد میگن به خاطر بچه ادامه میدیم!  این بچه تو این زندگی مشترک چی میخواد بشه؟  چی یاد میگیره؟  اگر دختر باشه یاد میگیره زن باید کتک بخوره و چیزی به اسم احترام حالیش حقش نیست!!  پسر باشه یاد میگیره که به زن احترام نذاره و کتک بزنه!  

این بچه ها بزرگ میشن و میشن همین زن ها که عین حیوان باید کتک بخورن و دم نزنن و همین شوهرها که میدونن میتونن بزنن و آب از آب تکون نخوره. 

میدونم خیلی از زن ها پشتوانه ای ندارن. نه پولی دارند,نه خانواده ای. نه حتی فرصتش رو دارند که خودشون رو رشد بدهند و بتونن کاری یاد بگیرن و مستقل بشن. اما کتک بخوری و بشینی فقط زار بزنی که راه حلش نیست.اگر نمیتونی بری شکایت کنی ازش به خاطر کتک هاش حداقل اینه که تو هم از خودت دفاع کنی و بزنیش! کاش دولت و حکومت پشت زن ها بود تا جامعه رشد میکرد. 

من مجردم

اما عذرخواهی میکنم نفست از جای گرم بلند میشه...

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار راه حل شما هم مطرح کنیم 

1- هزینه های بعد از زندگی یه زن با بچه مثلا 1 تا 5 ساله رو کی میده

2- وضعیت وخیم نگاه به زنان مطلقه در جریان هستید

3- وضعیت حمایت داغون خانواده زن

4- در صورت کار زن به مورد 2 زیاد بر میخورن

هه دلت خوشه

منو مادرشوهرم زد 

دست رو زن حاملع بلند كرد😏😏😏

الانم خونه ي بابام تشريف دارن

بعضي ها حيووونن فقط اسمشون ادمي زاده

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
من مجردم اما عذرخواهی میکنم نفست از جای گرم بلند میشه...

من هم مستقلم. هم کسی جرات نداره فکرش رو هم بکنه که دستش رو روی من بلند کنه. چون اگه شوهرم این کارو بکنه, شکایت و طلاق و مهریه روز بعدش با وکیله. همون روز خودم تلافی میکنم جوری که تربیتی که مادرش بهش یاد نداده رو یاد بگیره. 

همه ک تو بهترین شرایط نیستن و کسی پشتیبانشون نیس مخصوصا تو این کشور پشتیبان زن....؟

باور کن اونا خودشون از تو بهتر میدونن همه چیو اگه میتونستن تمومش میکردن😆نیاز بع تاپیکت نبود

اگه قرار باشه هر زنی که کتک میخوره طلاق بگیره 99 درصد زن ها باید طلاق بگیرن مردا وقتی وحشی میشن هیچ ...

خدا رو شکر پس جز اون یه درصدم. کی گفته 99 درصد. من خواهر دارم.کدوم یکی هاشون کتک میخورن؟ خانم های برادرهام کدومشون؟؟ ما تو این خانواده کتک خوری و کتک زدن نداریم.یاد نگرفتیم راستش

2706