2733
2734
عنوان

به چادر جده میشه .....

1710 بازدید | 22 پست

خانوما تازه چادر مدل جده خریدم.نمیتونم اصلا جمعش کنم همش خاکی میشه تازه به یه دفعه گیر کرد زیر پام نخ کش شد

میتونم سرش کش بزارم چون وقتی میخوام از پایین جمعش کنم از بالا از روی سرم میافته

خیلی هم ک کوتاهش کنم زشت میشه

ایا با کش همون فرمی وای میسع یا بد میشه

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره راحت و خوشگل میشه. من هم چادر عربی هم چادر بحرینی‌مو کش دادم.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2728
چادرمیذاری تواین گرماگرمت نمیشه؟

نه خیلی دوست دارم ادم به همه چیز عادت میکنه من به شدت ادم گرمایی هستم 

همیشه تو خونه تاپ و شورت می پوشم

ولی بیرون ساق دست مقنعه حجاب و .....

همه هم بهم میگن خفه نمی شی اما ن من برام یه چیز عادیه

آره راحت و خوشگل میشه. من هم چادر عربی هم چادر بحرینی‌مو کش دادم.

اهان پس میشه مرسی گلم .خیلی ناراحتم چون نا بلد بودم پایینش اولین بار ک پوشیدم نخ کش شد😔😔

نه خیلی دوست دارم ادم به همه چیز عادت میکنه من به شدت ادم گرمایی هستم  همیشه تو خونه تاپ و شور ...

منم قبلامحجبه وچادری بودم ولی خیلی ساله کنارگذاشتم ازهمچی فاصله گرفتم ودیگه به چیزی اعتقادندارم جزخدامتاسفانه 😟

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  
2738
اهان پس میشه مرسی گلم .خیلی ناراحتم چون نا بلد بودم پایینش اولین بار ک پوشیدم نخ کش شد😔😔

چه پارچه حساسی داره مگه حریر گرفتی؟

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
آره کش بزن منم دارم دفعه اول خریدم با کش استفاده میکردم این دفعه قلقشو گرفتم بدون کش راحت ترم و چو ...

میشع ب من قلقشو بگیری من همش از روی سرم میسره 

برای شما قد چادر تا کجاست؟ 

منم قبلامحجبه وچادری بودم ولی خیلی ساله کنارگذاشتم ازهمچی فاصله گرفتم ودیگه به چیزی اعتقادندارم جزخد ...

انشالله برمیگردی خواستن توانستن منم یه مدت چادر می پوشم یه مدت میزارم کنار 

ولی ته دلم چادری دوست دارن

نه عزیزم گیر کرد زیر پاشنه کفشم 😔😔

ان‌شاءالله با یه اتوی حرفه‌ای مشکل حل بشه.

میشع ب من قلقشو بگیری من همش از روی سرم میسره  برای شما قد چادر تا کجاست؟

دقیقا روی قوزک پامه

چادر کوتاه خوشگل نیس باید اندازه باشه

ببین منم عادت دارم جلوشو یکمی با دس بکشم بابا ک سر خم میکنم نره زیر پام 

اما دو قسمتشو با دس میگیرم یجا در راستای کمر یجا هم دئ سه وجب پاییت ترشو میگیرم میارم بالا و در همون جلوی شکم نگه میدارم اینجوری نه از سرم سر میخوره نه میره زیر پام

متوجه شدی؟ اگر نه بعدا عکسی چیزی بگیرم متوجه شی

منم قبلامحجبه وچادری بودم ولی خیلی ساله کنارگذاشتم ازهمچی فاصله گرفتم ودیگه به چیزی اعتقادندارم جزخد ...

اگر دوس داری حجاب کنی میتونی عبایا بوشی هم شیکه هم راحت هم خنک

من یدونه دوختم واسه خودم ی وقتایی ک حس کنم اذیت میشم با چادر عبایا میپوشم

2706