2737
2734
عنوان

چرا میگه موهاتو برام بیار😳😳😳

1012 بازدید | 106 پست

با یه دوستام حرف میزدم بعد گفت یه کاری میکنی برام 

گفتم چی 

گفت چند تا تار موهاتو میخام  

برام میاری؟😳😳😳😳 

هنوز نمیدونم چی جوابشو بدم 

اخه موها منومیخواد چکار 

عجیبه برام  

اصرارم کرد 

اونم تار مو

نکنه میخواد جادو کنه 

میشه برای حاجت رواییم چند تا صلوات بفرستی😍♥️مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پس میخواد آزمایش دی ان ای روشون انجام بده😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
بگو من کچلم عزیزم تا الن کلاه گیس داشتم یه راز بوددد بین منو خدا    

آفرین😂😂😂😂😂😂😂اینا از کجا به ذهنت میرسه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
بگو من کچلم عزیزم تا الن کلاه گیس داشتم یه راز بوددد بین منو خدا    

وای از دست تو😹😹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

میخواد جادوت کنه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

میخواد ببره تست دی ان ای بده ببینه خواهرشی یانه😂😂😂😂

ببخشید باد این فیلما افتادم😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706