2733
2734
عنوان

به مامانش بگم یا نه؟

546 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها دیروز دارییم اینا یه کاری براشون پیش اومد و دختر ۹ سالشون دو اوردن خونه ما که شب بمونه آخر شب خواستیم بخوابیم که من به دختر داییم گفتم بیا تو اتاقم بخواب خب اومد گفت برام فیلم میزاری؟ منم با لبتابم براش انیمیشن گذاشتم ببینه اونم آفتاب رو برداشت رفت تو تراس اتاقم نشست تا ببینه بعد یه ساعت رفتم یه سر بزنم ببینم چیکار میکنه تا رسیدم در لبتاب رو بست(بدون اینکه خاموشش کنه) منم گفتم که چرا بستیش؟گفت تموم شد فیلمه و رفت سر جاش بخوابه منم لبتاب رو باز کردم تا خاموش کنم دیدم عکسای بد تو گوگل سرچ کرده و چون گوگل من ضد ف یلتر هست بی پرده همه چی و آورده.. حالا به مامانش بگم یانه؟

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره بگو من بودم یه گوشمالیم میدادم بش

😂

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
2738
۹سال😳 یاقمر در عقرب طوری

بچه های الان گودزیلان من هم سن این بودم فک میکردم بچه ها رو لک لک ها میارن

نه کنجکاو بوده اشتباه شما بوده اینترنت و تو دسترس بچه قرار دادین 

واقعا فکر نمیکردم این کارو کنه من چون فایل هوی دانشگاهم تو لبتابه بهش تاکید کرده بودم دست به چیزی نزنه و فقط فیلم ببینه

2706