2737
2739
عنوان

مامانای دختر کوچولو ها بیایین 😍😍

252 بازدید | 30 پست

خدایی دختر و پسرش فرقی نداره و من عاشق هر دو جنس ام ولی الان داشتم دختر کوچولو فکر میکردم برا همین این تاپیکو زدم 

وقتی مجرد بودین و هنوز اصلا حرف ازدواجم نبود ایا به این فکر کرده بوذین یه روزی دختر دار بشین ،اسمشو انتخاب کرده بودین ؟تربیتش براتون مهم بود و کلا چه خیالاتی در موردش میکردین 

اگه به این چیزا فک نکردین قبلا لطفا نمک نریزید من دلم خواست ببینم کیا قبلا به یه دختر کوچولو فک کرده بودن و الان شکر خدا دارن 

فقط خدا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یارن یعنی چی عزیزم ؟ ان شالله خدا بهت دختر ناز و خوشگل بده 

عزیزم خدا دختر تورم حفظظ کنه برات  

اسم ترکیه به معنی یار و همدم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2731

وااای من دارم‌دیوونه‌میشم که

حامله شم دنیا بیاد بعد باهم سیندرلا و زیبای خفته مری پاپینز دیو و دلبر اووووووه یه عالمه کارتون ببینم 

دوست دارم صورتشو وقتی برای اولین بار جذب این‌کارتونا میشه ببینم 

میدونم عین مامانش تو چشماش ستاره میاد

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738

من مجرد بودم آهنگ دختر ما مثل گله عمو پورنگ رو دانلود کرده بودم.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ان شالله خدا بهت یه دختر ناز و خوشگل بده گلم

الهی امین

🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706