2733
2734
عنوان

متاهلا بیان از سیاست دلبری بگن

1444 بازدید | 66 پست

من یه بنده خدایی از فامیلامون ی سیایست ودلبری داره ک نگو ی روز مهمونی بودیم اومد تو اتاقی ک من بودم ک ب بچش شیر بده بعد شوهرشو صدازد داشت ب بچش شیر میداد یه قوسی ب بدنش داده بود به حالت نیم دراز بعد بچش شیر میخورد هی این اه و ناله میکرد ک بچه گاز میگیره فلان ..بعد شوهرش رفت خودش گفت دیدی شوهرم چ حالی شد بریم خونه دیگه دس از سرم بر نمیداره ..واقعا هم راس میگفتااا شوهرش چشم بر نمیداش ازش..ولی من کلا صفر صفرم شما بیاید بگید چی بلدید  

شورت قرمزو ک بپوشید اینو در جریانین خودتون هیچی   

دامن کوتاه بپوشین نپتون بکشین اینم ک زیاد گفتم  

میمونه ی اقدس الویه  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شورت قرمزو ک بپوشید اینو در جریانین خودتون هیچی     دامن کوتاه بپوشین نپتون بکشین اینم ک ...

اه خاک تو سر اقدس و اون الویش😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

اون خانم يه ذره كم داشته 😑😑😑

تو مهموني آدم از اين حركتا نميكنه يه كاري نميكنه شوهره حالش بد بشه 

همچين سياستي نخواستيم 😑😑😑

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اه خاک تو سر اقدس و اون الویش😂😂😂

امروز میخاسن شام الویه درست کنن فقط صدای عربده های من بود ک از سر تا سر خونه ب گوش میرسید من نمیخوووووووووووورم 

2738
😂😂😂😂ي قوووسي داد با ناله؟😂🤣🤣🤣 من ك فعلا دعوا كردم دلبري مبلبري بره ب درك😑😑😑

ن داش ب  بچه شیر میداد لم نداده بود قشنگ ددده بود بیرون خودشو ...بعد انگار این بچه گاز میگرفت موقع شیر خوردن 

این خانوم هم هی لبشو گاز میگرفت ..از خودش صدای منکراتی میداد بیرون 😂😂

آدم باید نسبت به رفتار شوهرش دلبری کنه من که شوهرم از این کار ها متنفره میگه من خودتو بدون عشوه ها ...

تو مث عکس پروفت براش دلبری کن  

اون خانم يه ذره كم داشته 😑😑😑 تو مهموني آدم از اين حركتا نميكنه يه كاري نميكنه شوهره حالش بد ...

فك كن ي سينه اويزون پرت شده بيرون ناله هم كني قوسم بياي كجم باشي رو زمين😂😂😂😂😂😂😂

امروز میخاسن شام الویه درست کنن فقط صدای عربده های من بود ک از سر تا سر خونه ب گوش ...

باور میکنی منم تهوع میگیرم اسم الویه میاد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706