2733
2734
عنوان

مرد چشم پاک

4169 بازدید | 24 پست

خاطره ای از مردهای چشم پاک دارید؟ چقدر حس خوبیه همچین ادمایی رو ببینی .

یه بار تو دانشگاه بعد کلاس با استادم کار داشتم همه ی بچه ها بیرون بودند تو اون دقایقی که باهاش حرف میزدم همش سرش رو پایی نگه داشته بود و اصلا نگام نمیکرد استاد جوانی بود سی و خورده ای داشت .حس خوبی پیدا کردم گفتم خوش به حال زنش گفتم ادم گاهی اوقات این مردها رو میبینه از خودش خجالت میکشه که چرا حجابشو خوب رعایت نکرده . 

این استاد بهم حس خوبی داد خدا نگهش داره .

منم از این استادا داشتم

چی بگم والا خوش بحال زنشون نمیدونم چه کار خوبی کردن ب درگاه خدا که همچین مردی نصیبشون شده

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزدم

قبل از آشناییمونو همه چی من ازش خوشم میومد و کرم وجودم میگفت برو اینستاشو پیدا کن

خلاصه پیدا کردمو جعلی پیام دادم بهش همه چیو فیک گفتم ک نشناسه منو

پیام دادم گفتم عاشقتم فلان بهمان چن وقته و اینا خواهش میکنم بزار باهات صحبت کنم میخاسم امتحانش کنم

گفت نمیشناسم گفتم عکسمو میفرستم بشناسی گفت لازم نیس بشناسمو فلان اصرار کردم گفت من عکس بی حجاب نگاه نمیکنم اگ میفرستی محجبه باش

و همانجا شهید شدم  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

دوست پسرمن

چشم پاک و بی معرفت

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
نامزدم قبل از آشناییمونو همه چی من ازش خوشم میومد و کرم وجودم میگفت برو اینستاشو پیدا کن خلاصه پید ...

توفقط خاطره بگو نهلتی😂

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2738

شوهر من که فقط چشمش میچرخه. یعنی یکی از استعداد هاشه 😂😂😂یک زن تو تراس طبقه چهارم باشه موقع رانندگی میبینش با جزئیات 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
نامزدم قبل از آشناییمونو همه چی من ازش خوشم میومد و کرم وجودم میگفت برو اینستاشو پیدا کن خلاصه پید ...

ای جان بالاخره فرستادی یا نه؟؟😍

کاربرای عزیز میخواین تبادل نظر کنید پس توهین ممنوع...طرز حرف زدن هرکس شعور وشخصیت خودشو نشون میده .....درسته اسمش نی نی سایته منظورش حضور بچه های 12ساله نیستاااا!!😎😎نظر من طرز تفکر خودمو نشون میده پس حق توهین به هیچ کدوم از حرفامو ندارید...خوبه مسواک شعورش میرسه مال یه نفر باشه اما بعضی ها نه😏😏،،بعضی هاتاپیکاشون واقعا مسخره اس حالمو بدمیکنه چیه میزارین!!دوس پسرم کات کرد،جاریم لباس خریده،مادرشوهرم بم گفت...،،دلم میخواد....داشتع باشم با دوس پسرم🙄🙄🙄🤐🤐🤐این اخری دیگه فاجعه بوددد...........خداحافظ مسجد سلیمانم خداحافظ قلب کشور خداخافظ ازتو فقط یک اسم ماند خداحافظ شهری که طلای سیاه داره فووران میکنه روستاهاش وشهرک های اطرافش هنوز گاز کشی نشدن،،،خداخافظ خوزستانی که هیچ اهمیتی برا اون بالایی ها نداری پاش که برسه لوله اب میزارن و به همون رودت هم رحم نمیکنن خداحافظ ابادان خداحافظ شهر خونگرم ها....دیگه نمیام تااااا31مرداد ماه خداحافظ 💖💟💖💟...اهای رفیق تو که به دین اسلام معتقد نیستی مجبور نیستی درموردشون اینجا نظرات کودکانه خودتو بگی وباعث تعطیلی تاپیک بشی 

خواهرزاده شوهرم تو محل ما چندتا دخترهست

که با شلوارک میگردن مانتوشون ودیگه نگم بهتره وقتی از بیردن میان صدتا پسر دنبالشون میاد ولی خواهرزاده شوهرم سرش رو هم بالا نگرفت نگاشون کنه همش چشمم بهش بود اصلا انگار نه انگار

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ای جان بالاخره فرستادی یا نه؟؟😍

خودمو نفرستادم که عکس دوستمو گرفتم فرستادم نمیخواسم بشناسه منو فقط میخاسم ببینم چطور پسریه  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706