2726
عنوان

سریال هم گناه

134 بازدید | 15 پست

چه باحاله سریالش یه سکانس هایی ازش تو اینستا دیدم هر کی دیده بیاد راجب فرهاد و هدیه بگه فقط می دونم ازدواج سوری کردن چیز دیگه نمی دونم اصلا چرا فرهاد اینکارو کرده 

تروخدا تعریف کنید دارم می میرم از فضولی😐

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فرهاده بابای هدیه رو با ماشین کشته غیر عمد می‌خواد جبران کنه

اها اخرش فرهاد ازش خوشش میاد ؟ اون دختره ترنسه واقعا ؟ ماجرای اون چیه

2728
اها اخرش فرهاد ازش خوشش میاد ؟ اون دختره ترنسه واقعا ؟ ماجرای اون چیه

حالا ب اونجا نرسیده اما دختره ترنسه باباش اصرار داره ازدواج کنه اونم سوری با دوست آرمان پسر عمش ازدواج میکن

حالا ب اونجا نرسیده اما دختره ترنسه باباش اصرار داره ازدواج کنه اونم سوری با دوست آرمان پسر عمش ازدو ...

مرسی گلم

فرهاد خیلی وقت پیش ها با ماشین میزنه به بابای و هدیه و فرار میکنه بعد الان برای اینکه عذاب وجدانش کم بشه هدیه رو گرفته که خرجشون رو بده و اینا چون عموش میخواست به زور هدیه رو بده به ی مرد همسن باباش در ازای ده میلیونی که قرض کرده بود 

ولی هدیه چیزی نمیدونه از این ماجرا قتل ( حداقل الان)

بعد هدیه فرهاد رو دوست داری با اینکه فرهاد بهش گفته سوری بازم گوش نمیده که 

کلا فیلم قشنگی ولی چند تا خانوادن که هرکدوم ی داستان دارن خیلی درهم برهم و شلوغه یکم گیج کنندست 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
فرهاد خیلی وقت پیش ها با ماشین میزنه به بابای و هدیه و فرار میکنه بعد الان برای اینکه عذاب وجدانش کم ...

مرسی🌹🤗

2706