1735
1707
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

29932 بازدید | 556 پست

دیشب شوهرم رفت بیرون منم حالم اصلا خوب نبود توخونه ی زنگ زدم گفتم زود بیاد .بعد ک اومد کلی دعوا راه انداخت و حسابی هم کتک کاری کرد.و فحش های خیلی بدی بهم داد .ی بچه یکسال و نیمه دارم خسته شدم بخدا هرچندماه یکبار ی کتک مفصل داریم مگه زن حیوونه ک باید اینجوری باهاش برخورد بشه..چجوری باید طلاق بگیرم؟ب نظرتون طلاق بگیرم یا ن بسوزم و بسازم با وجود بچه؟..خسته شدم😢اگر اثری از کتک روی بدن نباشه چجورباید ثابت کرد؟

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
ببین زندگی یعنی همین من افرادی رو میشناسم که از ازدواج دومشون چوب محکم تری خوردن دعا کن توکلت به خ ...

من نگفتم ازدواج دوم.از اولی چ خیری دیدم ک مثلا جداشدم و دوباره ازدواج کنم؟بهانه ندادم خودش بی جهت شروع کرد.خسته شدم مرد حق زدن نداره

1760
1759
برم مشاوره؟یا دادگاه و شکایت کنم؟کدوم راه کمک میکنه ک این رفتارشا بذاره کنار؟

دادگاه و شکایت رو برای این میخوای بری که بترسونیش که توقع داره با این کار رفتارشو بزاره کنار؟ داری اشتباه میکنی مردا نمیترسن بدتر پرو میشن ...معلومه که ۵۰/۵۰ هستی تو تصمیمت مشاور خیلی کمک میکنه درست تصمیم بگیری که بعد گذشت زمان از تصمیمت پشیمون نشی این مهمه

میاد .....روزااااای خوب  

ببین نمیگم بمون و بساز و بسوز... 

فقط میگم یه لحظه فقط یه لحظه به بچت فکر کن،چه آسیبی میخوره،الان عصبانی هستی بذار یکم آروم بشی بعد فکر کن،همه ما خانوما تو زندگیمون بحث و دعوا و درگیری داریم ولی میسازیم به امید زندگی بهتر.... 

من خودمم یه دختر دارم خودمم 21 سالمه و تو زندگیم سختی کشیدم ولی تحمل کردم خودم چون خانواده ندارم میدونم خیلی سخته بی کسی... 

زندگی بالا و پایین زیاد داره،سعی کن تو اوضاع بدی ک شوهرت داره آرومش کنی بشین باهاش حرف بزن یا اگ نمیذاره صحبت کنی یه نامه بنویس محترمانه و عاشقانه حرفای دلتو بزن.... 

اون بچه الان از خودتون واجب تره آینده داره هر کاری میکنید اول به بچت فکر کن..... 

خداجونم مرسی ک منو شوهرم و دخترم کنار هم هستیم😊ممنونم ک هممون سلامتیم🙂متشکرم ک همیشه هوای دلمون رو داشتی و نذاشتی نگران باشیم یا کم بیاریم تو زندگی😍مرد زندگیم و دختر نازم👨‍👩‍👧دوستتون دارم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خداجونم میشه دوباره طعم مادر شدن رو بچشم؟؟؟؟ 😞میدونی ک چقد بچه دوست دارم👶میشه واسه مادر شدنم و این ک دخترم از تنهایی در بیاد دعا کنید ک زود زود یه نی نی بیاد تو دلم🤰

نذار حرمت بین تون شکست بشه نذار کار تا مرحله ی کتک پیش بره زنا معمولا غر می زنن و جواب میدن خودمم حرص ام بگیره دلم می خواد چهار تیکه حرف بزنم که دلم خنک بشه ولی همیشه این وقت ها وقتی اون حمله می کنه شما سکوت کن و بدتر اعصابش رو تحریک نکن تا خطر بگذره باید قلق این شوهر عصبی رو یاد بگیری وگرنه تهدید و دادگاه و پزشک قانونی و .... اینا رو مرد جماعت زیاد اثر نداره قلق بیشتر جواب میده قلق زندگیت رو سعی کن به دست بیاری 

1651