2737
2734
عنوان

کسی رو می‌شناسین بعد طلاق شوهر بهتری گیرش اومده باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اون وسط زندگی بچه مهمه بچه ای که بی مادر بزرگ بشه واقعا براش سخته.خیلی از این موارد تو این سایت ...

خانواده همسرسابق عروسمون بچه رو خودشون ندادن به عروسمون نمیتونست کاری کنه اینم بیچاره ده سال جنگید بخاطر بچش اما هکسرسابقش اعتیاد داشته و نتونستن ادامه بدن بچه رو هم دادگاه داده به خانواده پدری که خیلی هم خوب هستن 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2728
وقتی شرایط و روحیه اشو ندارم چیکار کنم میگین... من همینقدر از دستم برمیاد واقعا باید یکم به فکر خود ...

عزیزم فراموش نکن که تو ی مادری ... ! 

اون بچه خیلی گناه داره . بچه ی خودته . اون باید برات مهم تر از خودت باشه . 

من همینم که هستم اگه میخوای مث بقیه باشم بقیه هستن 😏

من خودم سال ۹۵ طلاق گرفتم البته تو عقد بود بعد از ۵ سال عقد گفت پشیمون شدم و خلاصه جداشدم ۲ سال صبر کردم و تنهایی رو به جون خریدم تا سال ۹۷ که بهترین و عاشق ترین و مهربون ترین پسر دنیا با واسطه و معرفی یکی از آشنایان اومد خواستگاریم و الان خوشبخت ترینم. خدارو بابت اون طلاق و صبرم شکر می کنم‌ اما من بچه نداشتم . همکارم یه دختر داشت که پسر عمش طلاقش داد بچه رو هم گرفت بعد از دو سال با یه مردی ازدواج کرد که اونم یه پسر همسن دختر خودش داشت. الان با هم چندساله زندگی می کنن و خییییلی راضیه. تنها غمش همیشه دوری دخترشه. فقط تابستونا چند روز میاد پیشش. همیشه نگرانشه چون زیر دست نامادریه.باید عواقبش رو هم به جون بخری

خدایا نی نی منو سالم بیار تو بغلم
خانواده همسرسابق عروسمون بچه رو خودشون ندادن به عروسمون نمیتونست کاری کنه اینم بیچاره ده سال جنگید ب ...

چی بگم عزیزم چی بگم ...

من نمیتونم فعلا هیچ اقدامی بکنم 

می‌دونم حقیقت رو میگین 

2738
من خودم سال ۹۵ طلاق گرفتم البته تو عقد بود بعد از ۵ سال عقد گفت پشیمون شدم و خلاصه جداشدم ۲ سال صبر ...

ای خدا نمی‌دونم ...

کاش خدا بهم صبر بده کمکم کنه بتونم تحمل کنم ....

حقیقتا خیلی خیلی سخته

وقتی شرایط و روحیه اشو ندارم چیکار کنم میگین... من همینقدر از دستم برمیاد واقعا باید یکم به فکر خود ...

شما علت این روحیتون به خاطر زندگی با همسر نامناسبه

وقتی ازش جدا بشین کم کم اون روحیه درونتون از بین میره و تازه بیش تر به وجود بچه نیاز پیدا می کنید

فراموش نکنید وقتی که شما بالغ هستی نتونستی با یه مرد کنار بیای مسلما اون بجه کوچیک شرایط براش سخت تره

باباهه میره دو روز دیگه زن میگیره و این بنده خدا باید همش عذاب بکشه

چون از دید زن مدره اضافیه

بنده خدا فقط عذاب میکشه

وقتی خیانتکاره 

با ادمای نامناسب رفت و امد داره برای تربیت دخترتون واقعا خطرناکه

من چون با بهزیستی و بچه های این طوری ارتباط داشتم و دیدم

واقعا بلاهایی سر این بچه ها اومده

اگر در نگهداری بچه کوتاهی کنی بالاخره اون بچه خدایی داره و آه بچه میگیردت و رنگ اسایش رو نمیبینی

من تعجب میکنم پسرا خیلی پرتوقع هستن چطور برادر شما راصی شده

عروسمون خیلی خیلی خوبه عاشقش شد و گفت فقط همین پدر ومادرمم رفتن خاستگاری با وجود مخالفت اما الان خیلی زندگی خوبی دارن داداشمو کلا جمع و جور کرده

تا خدا با من است زمانه با من است .
خانواده همسرسابق عروسمون بچه رو خودشون ندادن به عروسمون نمیتونست کاری کنه اینم بیچاره ده سال جنگید ب ...

والا الان دختره از حضانت خارج شده

با خود دختره است که بیاد پیش کی زندگی کنه

حالا شما که خواهرشی به برادرت بگو یه وقت مانع دیدار مادر و بچه نشه 

مادره میبیندش؟

شما علت این روحیتون به خاطر زندگی با همسر نامناسبه وقتی ازش جدا بشین کم کم اون روحیه درونتون از بین ...

پسره می‌دونم چی میگین.

چی بگم آخه بچه رو کلا بهم نمی‌ده !

میگه ازدواج کنی ازت میگیرم 

بعد من بچه رو بگیرم که اون در آینده باز بخواد از من بگیرتش بچه ام داغون میشه 

درضمن من چه موارد خوبی رو میتونم در این بین از دست بدم ...

2706