2737
2734
عنوان

با احترام لطفا فقط مذهبی ها و خصوصا چادری ها بیایین☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 112 پست
من پدر و مادرم اصلا اجبارم نکردم و خودم چادرو انتخاب کردم حتی چندبار پدرم گفت سر نکن سختت میشه ولی م ...

آره اینم خیلی راه خوبی هست 

که طوری آزاد بگذارن بچه رو که بدونه همه جوره و با هر انتخابی دوستش دارن

احساس آزادی که بکنه مقاومت نمیکنه و بیشتر شبیه پدر و مادرش میشه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر توروخدا بزار خودش انتخاب کنه.من تجربه دارم.بعدا خیلی چیزا تو دلش میمونه اصلا شما چیزی نگید ...

آخه داداشم هم خیلی گیر میده چون داداشمو دوست داره نمیخواد پا رو حرف اون بزاره شما میگید من چکار کنم راه حل بدین ؟؟

2728

من خودم تا ۱۱ سالگی با بلوز شلوار میگشم....

راهنمایی خودم پوشش چادر رو برای خودم انتخاب کردم.....

اجباری نباید در کار باشه....

شما یه دلیل منطقی برای چادر سر کردن دختر ۱۱ساله داری؟؟!!!

چیزی که قانعش بکنه؟؟!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
دخترم پیار سال محرم گفت مامان برام چادر میدوزی گفتم هر وقت فکر کردی که میتونی کلا چادری باشی بگو برا ...

قبول کنیم که چادر حجاب سختیه از یه بچه ی یازده ساله توفع نداسته باش چالش نداشته باشه، منتهی کمکش کن چالشش به بهترین شکل رفع بشه 

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
2738
اولاش عشق میکردم با چادر سر کردنش ولی الان دلم میسوزه فکر میکنم زود بود اجبار بود نمیدونم خیلی ناراح ...

من همین سن بودم  ۱۰یا ۱۱بودم که بهم گفتن چادر بپوش .پوشیدم ولی همیشه دوست داشتم بدون چادرم باشم.دیگه تا موقع ازدواجم که شوهرم چادر دوست نداشت .منم نمیپوشم ولی خب  سوسولم نیستم.بازم اینجا شوهرم ملاک بود .خانوادمم گفتن هر چی شوهرت بگه 

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت
آخه داداشم هم خیلی گیر میده چون داداشمو دوست داره نمیخواد پا رو حرف اون بزاره شما میگید من چکار کنم ...

از خانومای اینجا نپرش...

از یه کارشناس مذهبی بپرس....

ولی از تجربیات اونایی که چادری هستن استفاده کن....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
فکر میکنم زود بود براش دست و پا گیره اذیت میشه ولی نمیتونه بزاره کنار البته بدون چادر هم نقصی تو حجا ...

من آرزوم بود چادری بودم از بچگی اینو براش یه افتخار بدون

تو حس کنی دست و پا گیره اونم این حس بهش منتقل میشه

من بخ سن تکلیف رسبدم خودم محجبه سدم خاموادم به زووچر و دعوا از سرم و تنم دراورداون روز یادم نمیره الان چادری ام اونا همه بی حجاب

براش داستان منو بگو

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
منم از همین میترسم یهو خسته بشه دلزده بشه حالا پیشنهادتون چیه ؟؟؟

روسری شاد و حجاب زیبا و مانتوهای مناسب سنش که بچه افسرده نشه 

یکمم دختر بچه ها توی این سن یهو جلوی فعالیت و شادیشون گرفته میشه باید جو شاد براش درست کنی تااین سن بگذره وقتی پریود شد یک تا دوسال بعدش تمرینی باهم دیگه ست کنید چادر و مانتو و روسری هاتون رو اونم رنگای شاد تفریحشم یادتون نره 

زیادم نذارید بره توی بحث های مذهبی چون بچه ها توی این سن خیلی راحت با سوال های منطقی میزنن مذهبیارو نابود میکنن بعد به بچه انگ بی دین میزنن و بچه زده میشه 

پدر منم خیلی ماهارو میخواست توی گونی بپیچونه بعد متوجه شد داریم افسرده میشیم خودش گفت این حجابای مسخره رو بردارید و جو شاد درست کرد حتی به مادرم گفت برامون پارچه گل گلی رنگ شاد بخره توی خونه لباس پرنسسی بپوشیم تا شاد بشیم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706