2737
2734
عنوان

مردا چه بخار شدن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 79 پست
من یکسال و نیمه عقدم شوهرم تو این مدت یک بارم تقاضایی نداشته دیگه کم آوردم امشب به مامانم گفتم طلاق ...

عزیزم کامل درکت میکنم . توام بشین باهاش صحبت کن.اگر درست شد و دکتر رفت که هیچ اگر نه بری سر خونه زندگیت میشی من . مثل یه سگ چشمم به شوهرمه ببینم میاد سمتم دم تکون بدم یا نه .دور از جون شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ﻭﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺎﻝ ﺍﻳﻨﺎ ﺯﺩﻩ ﺑﺎﻻ.....ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﺑﮕﻴﺮﻳﻦ ﻋﺮﻓﻦ ﺷﺮﻋﺎ ﻫﺮ ﺍﻧﺴﺎﻧﻰ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﻴﺎﺯﻫﺎﺷﻮ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﮐﻨﻪ ﺍﻳﻦ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﻤ ...

😑😑😑ی خانم متاهل چرا باید همچین کار زشتی رو مرتکب بشه؟؟؟؟

اونم وقتی راهی هست که بتونه با همسر شرعی و قانونی خودش ی رابطه درست و عالی داشته باشه!😑

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2731
در خدمت خانواده هست از نظر اینکه مراقبت باشه . اما کلا این قسمت و نیست .خصوصا کمی هم وسواسه همسرم .ی ...

شوهرت مشخصه خیلی کم تجربه هست.یه ساختارهایی درون ذهنش هست که هنوز نمیدونه زن جوان چه خواسته هایی داره.اینجور اشخاص رو باید خورد خورد تو کار اورد.شما به علت مطالعه و شنیدن در مورد مسائل جنسی از ایشون جلو تر هستید.برای همین اذیت میشید.ایشون کم کم یخش باز میشه.از اون دست پسرای سالمی بوده که حتی از زن خیالپردازی هم نداشته.شما میتونید ایشون رو کم کم پله پله به حد خواسته های خودتون برسونید.وگرنه اگر زیاد در این موارد صحبت کنید ایشون بی میل تر میشه.یه مدت تحمل کنید و بی خیال باشید.ولی تمام حرکات و لباس پوشیدنهایی رو که باعث تحریک هست رو داشته باشید ولی خودتون رو مشعول کارهای خونه نشون بدید.تمایل زیاد زن رو بعضی مردا دوست ندارن.اونا دوست دارن خودشون پیشنهاد بدن.البته همه ی مردا اینجور نیستن.باید کم کم قلق شوهرتون رو بدست بیارید.احساسم اینه کمی خجالتی هست.اینشالله خوب میشه و اونجور که شما میخواید میشه..

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
عزیزم کامل درکت میکنم . توام بشین باهاش صحبت کن.اگر درست شد و دکتر رفت که هیچ اگر نه بری سر خونه زند ...

هزار بار حرف زدم کو گوش شنوا من بدبختیم اینه رفتم به مادرم میگم میخوام طلاق بگیرم یه کلمه نمیگه دردت چیه جاش میگه لیاقته شوهره خوب نداری زیر سرت بلند شده یکی نیست بگه این یه دونه چ گلی زد به سرم که هوس یکی دیگه کنم گند بزنن به این زندگی کوفتی

2738

واقعا اگر تو همچین تاپیکایی کسی نمیتونه استارتر رو درست راهنمایی کنه نظر نده خیلی بهتره تا با عقاید خاص خودش ک با عرف جامعه متفاوته و درست نیستن

ذهن ی زن متاهل رو به مسائلی بکشونه ک جز ضرر برای زندگیش چیزی نداره!!!

هر موقع مطمئن شدید کمک کننده هستید نظر بدید!🤗

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

دوست عزیز احسن به نجابتت کاش همه مثله شما بودن....شاید شما حرف های منو بد برادشت کرده باشین اما...قبول کنید من واقعیت را  گفتم....اینجوری که مشخصه ادم روشن فکری هستین...من یک کلمه خلاصه شده بگم...اگه رابطه نباشه زن مرد به چه درد هم میخورن...خوب فرض کنید شما نمیتونید طلاق بگیرید از اونور هم نیازهات برطرف نمیشه...من خودم از جنس خودتم میخوام راهنمایم کنید باید چیکار کنیم...

شوهرت مشخصه خیلی کم تجربه هست.یه ساختارهایی درون ذهنش هست که هنوز نمیدونه زن جوان چه خواسته هایی دار ...

اره دقیقا من انقدر درخواست کردم و جواب رد شنیدم تهش به من میگه کل زندگی اونی که تو فکر میکنی نیست پاشو برو سرکار یا جاش کتاب بخون که به این مسئله فکرنکنی میگه تو انقدر گفتی من بدم اومده اصلا من موندم یه مرد چطور میتونه بدش بیاد؟حتی بدشم بیاد باید یه درصدم به زنش فکرکنه من اهلش نیستم ولی فکرمیکنید خیانت ها از کجا درمیاد از همین جاها یعنی یه مرد انقدر درک و فهم نداره که وقتی زنش ده سال ازش کوچیکتره هی بی توجهی ببینه ممکنه ناخواسته تو راه خطا قرار بگیره؟

بهش گفتم چند بار . اصلا شبیه گاو میمونه .انگار تو یه دنیای دیگه است . یه بارم مسافرت رفتیم ۳ روز اصل ...

دوست دارم شوهرم مث شوهر تو باشه.شوهر من هین رابط یه حرفای بدی میزنی من واقعا بدم میاد ازش پرسیدم میگه ب خدا دلیلی نداره وقتی اون حرف ها رو میزنم فقط حسم بالا تر میره نه اینکه واقعا ب اون فک کنم😔

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
در خدمت خانواده هست از نظر اینکه مراقبت باشه . اما کلا این قسمت و نیست .خصوصا کمی هم وسواسه همسرم .ی ...

البته از یه نظر خوبه هیچ موقع بت خیانت نمیکنه چون اصلا نمیتونه حس این کارا رو داشته باشه

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2706