2733
2734

من با ی موقعیتی با شوهرم ازدواج کردم ک کمتر دختری داشت فوق لیسانس دانشگاه سراسری خودم خانه و ماشین داشتم 

قیافم خوب بود و زیبا

خانواده نسبتا خوب و با اسم و رسمی داشتم

یعنی کلا همه چیزم عالی بود 

شوهرم دیشب بلائی سرم آورد ک زنگ زدم پدرش و کلی گریه کردم و گفتم پسرت هفت هشت ساعت خانه نبوده جواب تلفن نداده الانم ک اومده دهنش بو مشروب میده

یا خدا چرا باید همچین بلائی سرم بیاره ک زنگ بزنم خانوادش اینکارها رو کنن

پدرش هم خیلی عادی رفتار کرد انگار از خداش بودا پسرش همچین بلائی سر من بیاره

من چ جوری با این آدم زندگی کنم چ جوری باهاش رفتار کنم از این ب بعد؟؟؟؟

اصلا نمی دونم اونجایی ک دیروز بوده دخترم بوده یا ن

هی ثمر چی بگم ...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بخاطر یه مشروب ارزوی مرگ میکنی؟؟ شما ها تا چه حد مغزاتون زنگ زده؟؟

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ارزوی مرگ کسیو میکنی ؟؟ بالاخره اون مرد یه انسانه 

بعدشم مشروب خوردن ب خودش ضرر میزنه میتونی با زبون خوش نجاتش بدی نه با نفرین 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2728

منم همینطور بمیرن راحت بشیم☹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

اینکه از موقعیت قبل ازدواجت گفتی قطعا ب زور که ازدواج نکردی..خودت خواستی دیگه..و این‌که همه ی این کارا ب خاطر اینه ک شوهرت دهنش بو مشروب میداده!!! فرض کن خورده اصلا کی برای مشروب زنگ میزنه به خانواده شوهرش؟!! مهد کودکه مگه!

بخاطر یه مشروب ارزوی مرگ میکنی؟؟ شما ها تا چه حد مغزاتون زنگ زده؟؟

بخاطر مشروب نیست تا حالا چندین بار اینکارها تکرار کرده هر از چند گاهی میزنه سرش و واسه من ابروش نمی ذاره جلو خانوادش

2738

سلام . عزیزم . شتابزده عمل نکن باهاش صحبت کن ببین دلیل مشروب خوردنش چی بوده و با کی خورده دوست باش باهاش و دوستانه بپرس نه با دعوا . سعی کن پای خانواده همسرتو تو زندگیت باز نکنی ک بعد ب خودشون اجازه دخالت میدن . جوان ها الان هیچ کس امام زاده نیس پس سعی کن رابطه صمیمی باهاش داشته باشی و دلیل کارشو بپرسی کم کم دورش می کنی از این موضوع

2706