2733
2739
عنوان

بند ناف تک شریانی جنین در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 21552 بازدید | 82 پست
سلام عزیزم تاپیکت خیلی بهم ارامش داد منم هفته پیش متوجه شدم نی نیم تک شریانیه خواستم راجع به تغذیه ا ...

من که تحت نظر ماما بودم و خیلی با تجربه بودن ایشون و از استرسم کلی کم کردن

من تغدیه‌م خیلی معمولی بود و چون بد غذا هم هستم اصلا گوشت و مرغ نمیخوردم و نمیخورم 😃 

شمام اصلا نگران نباش خدا بزرگه استرس برا نینی تو دلت خوب نیست گلم توکل کن به خدا 

خدارو شکر هیچ مشکلی نداره  حتی زردی هم نداشت  بدنش قوی بود بعد زایمان من کرونا گرفتم دخت ...

دیدم عزیزم خدا رو شکر منم آزمایش آمینوسنتزم خوب بود امروز میرم اکو قلب ولی دلم روشنه دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ماماناي گل 

منم چهار روزه رلتم سونو انومالي كارم شده گريه 

تك شريان و چند تا كيست تو سرش ديذن 

ازمايش غربالگري اولم حون سنم ٣٦ ساله ريسك متوسط بود كه به اصرار خودم سل فري هم دادم ازمايشگاه دنا و مشكلي نبود 

حالا دكترم ميگه سل فري هم گاهي لشتباه ميشه 😔😔

2731
زایمان راحته عزیزم اصلا نترس و سعی کن طبیعی باشه و اگر نشد سزارین کن واقعا قابل تحمله و بعد هیچ چی ا ...

سلام خانومی میشه لطف کنی بگی چیا خوردی واسه وزن گیری جنین خواهر منم بند نافش تک شریانی و تازه میخواد آزمایش بده همخون داریم دق میکنیم،چیا خوردید شما 

2738
واقعا خیلی استرس بدیه

من قبلا خوندم خانومایی که این مشکلو دارن واسه تقویت  و وزن گیری جنین مغزها، بستنی، دلستر و لیدی میل و پیشنهاد کردن و گفتن حتما باید موقع استراحت پهلوی چپ خوابید

نه نرفته فعلا ولی دکتر واسش نوشته،هفته ۱۲

پس تو سونوی nt فهمیده، من یه پیام خوندم یه خانوم دیگه میگفت تو سونوی ntتشخیص تک شریانی دادن ولی تو سونوی آنومالی گفتم اصلا اینطور نیست و دو تا شریان داره امیدوارم از خواهر شمام همینطور باشه

[QUOTE=178257692]پس تو سونوی nt فهمیده، من یه پیام خوندم یه خانوم دیگه میگفت تو سونوی ntتشخیص تک شریانی دادن ولی تو سونوی آنومالی گفتن اینطور نیست و دوتا شریان داره امیدوارم از خواهر شمام همینطور بشه

2706