2733
2734
عنوان

من یه مشکلی دارم متاهلا بیاید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 62 پست
خواهش میکنم گلم🌹 کافور از کجا بخرم خانوما؟ 

از عطاري بپرس

تو اينترنتم بخون در موردش ولي فك نكنم ضرر داشته باشه ب سريازاي بدبخت زياد ميدن

داداشم با نامزدش خواهر برادر شدن از بعد سربازي😂😂😂

از عطاري بپرس تو اينترنتم بخون در موردش ولي فك نكنم ضرر داشته باشه ب سريازاي بدبخت زياد ميدن داداش ...

وای خدا نکشتت منفجر شدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلمو شاد کردی😂😂😂😂😂😂😂

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بالا خر گفتم ...من کلا وقتی بینش فاصله جیوفته دیگه میلم از بین میره و نمیتونم شرو کننده ی خوبی ...

میدونم ولی اینجوری هم پیش برید زندگیتون از قسمت های دیگه تحت تاثیر قرار میگیره!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

الانه که خاله خانباجیا بیان

اینکارارو میکنید شوراتون خیانت میکنن

نمیخوام چیه وظیفته

بره با یکی دیگه خوبه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728
میدونم ولی اینجوری هم پیش برید زندگیتون از قسمت های دیگه تحت تاثیر قرار میگیره!

شما درست میگی ولی اصن حوصله نمیکنم ب خودم برسم فقط همیشه مرتبم ک اگه ی وقت وومد سمتم کثیف نباشم ودی نمیوونم شرو کنندا باشم ...ایتجا هم گفتم کسی راه حلی داره بگه به شوهرم گفتم ولی وون نمیتونه شرو کننده باشه 

شما درست میگی ولی اصن حوصله نمیکنم ب خودم برسم فقط همیشه مرتبم ک اگه ی وقت وومد سمتم کثیف نباشم ودی ...

عجب

یعنی بهش گفتی و اون گفته من نمیتونم؟؟؟🤔🙄

نمیدونم شایدم من اشتباه متوجه شدم

2738
من کی گفتم‌نمیخوام خواهرم اهسته تر ؟؟؟؟

عزیزم دارم میگم الان میریزن سرت

نظر من که نیست عزیزم

بنظر منم خیلی سخته

شوخی کردم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
عجب یعنی بهش گفتی و اون گفته من نمیتونم؟؟؟🤔🙄 نمیدونم شایدم من اشتباه متوجه شدم

ن نگفته نمی تونم ....من بهش گفتم بینش فاصله میوفته بی میل میشم .....ولی خب با اینکه اینو میدونا خودشو نگه میداره و شرو کننده نیست تا من دوباره رو ریل بیوفتم ..خب من ک از این وضعیت اذیت نمیشم ...نمیدونم چیکار کنم ...به قول شما رابطمونم سرد میشه گاها 

ن نگفته نمی تونم ....من بهش گفتم بینش فاصله میوفته بی میل میشم .....ولی خب با اینکه اینو میدونا خودش ...

من قبلا جایی متوجه شدم ک خیلیا با قطره گل سرخ جواب گرفتن!میل جنسی رو بالا میبره!میتونی از عطاری بخری و بدون اینکه بهش بگی بریز تو شربت بهش بده

خودتم میتونی بخوری!بی ضرره!

2706