2726
عنوان

من یه مشکلی دارم متاهلا بیاید ..

731 بازدید | 62 پست

من نمیدونم ادم گرمی هستم یا سرد ..ولی خب یه مدت طولانی ک از اخرین رابطم بگذره دیگه دلم رابطه نمیخواد ینی خودم بی میل میشم ولی باز اگه رابطه داشته باشیم دلم میخواد فرداش یا روزای بعدشم باشه کلا بینش فاصله بیوفته دیگه کلا سرد میشم کسی اینطوری هست ؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرد نيستي منم همينم طولاني بگذره تحملش سخت ميشه سعي كن گرمي بخوري باز😂

ینی چی تحملش سخت میشه ..؟؟برای من اینطوریه که خب اگه مثلا ۵ روز بیشتر بشه فاصلش دیگه اصن رابطه نمیخوام تا اینکه شوهرم شرو کنه 

همه همینجورن حالتت طبیعیه منم اینجورشدم مشکلی نداری که

واقعا طبیعیه ؟؟ من فکر میکردم اگه فاصله بیوفته همه مشتاق میشن فقط منم که سرد میشم ...تو اقایون هم اینطوریه یا نه ؟؟

ینی چی تحملش سخت میشه ..؟؟برای من اینطوریه که خب اگه مثلا ۵ روز بیشتر بشه فاصلش دیگه اصن رابطه نمیخو ...

منظور منم همونه

ميگم ك چيزاي گرم بخور مثل زنجبيل و گل محمدي و خرما

منم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
واقعا طبیعیه ؟؟ من فکر میکردم اگه فاصله بیوفته همه مشتاق میشن فقط منم که سرد میشم ...تو اقایون هم ای ...

ن اقايون فاصله بيوفته اذيت ميشن

اافاقا اونا از پست سر هم بدشون مياد

2706