2733
2734
عنوان

خانوما بیاین...

71 بازدید | 9 پست

شما تو خونه جلو چشم شوهرتون چجوری به خودتون میرسین؟؟ همیشه مرتبید عایا؟؟؟ چیکارا میکنید ک زیبا و آراسته باشین ؟؟؟ بگین لطفااااا.مرسی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرایش نمیکنم ولی هر روز صبح و شب موام شونه میزنم. تند تند دوش میگرم تا بو ندم. موات زود زود  شی ...

موهاتو شونه میزنی بعد میبافی یا مدل میدی؟؟؟؟ یا نه ساده باز میذاری؟؟ هرروز دوش میگیری ینی؟؟ و اینکه موهاتو میری اپیلاسیون؟؟ آخه الان ک نمیشه رفت سالن

2728
نه ارایش که نمیکنم تو خونه😐 ولی کلا بیشتر موقع ها موهام اتو کردن  همیشه هم مرتبم

من هرروز آرایش میکنم ولی ملایم...خسته شدم دیگه..روصورتم سنگینی می‌کنه...آخه بدون آرایش احساس بدی دارم..اعتماد بنفسم کمه

موهاتو شونه میزنی بعد میبافی یا مدل میدی؟؟؟؟ یا نه ساده باز میذاری؟؟ هرروز دوش میگیری ینی؟؟ و اینکه ...

گیر میرنم یا با کش مو میبندم. قبلا لیزر کردم الان بخاطر کرونا نمیرم با هرچی میتونی شیو کن تا مرتب باشی. هر روز نه ولی به محض اینکه عرق میکنم دوش میگیرم لباسامم زود ب زود عوض میکنم

2738
من هرروز آرایش میکنم ولی ملایم...خسته شدم دیگه..روصورتم سنگینی می‌کنه...آخه بدون آرایش احساس بدی دار ...

خب چرا؟

آرایش پوستو حسابی خراب میکنه

بعدم با شوهرت رو درواسی که نداری از همون اول اونجوری پسندیدتت 

الکی پوست خودتو خراب نکن

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤