2703
2553
عنوان

نفقه

99 بازدید | 7 پست

ی جمع بندیه خوب گفتم وکیل برام رونوشت کنه حالا شما ام از تجربیاتتون میگید ، دروغارو از روش رد میشم ولی همونارم میخونم ، من پسرم هنوز ختنه نشده شوهرم بچه هارو بدون کرایه خونه وخرجی ول میکنه و صدتومن و ی خرید سوپر در ماهو میگه نفقه مسیجاشم هست ک ۶سال هر ماه گفته کرایه خونرو نمیدم موقع هزینه های درمانی فرار میکنه ب زنیکه دوتا بچه شیر بشیر نگه میداره تهمتای مسخره وخنده داری میزنه ک قاضی چش بسته فک کنم از پا اویزونش کنه یعنی تا حرف پول و خرج و وظیفش میشه میزنه تو هزارتا خط ۷خطی و چرتو پرت ، ولی فک کنم عاقبت بدی در انتظارشه از همه کاراش دونه دونه شکایت کردم البته دزد دولتیم هست وام گرفته و فرار کرده گواهینامه پایان خدمت وجدان دل عقل دین قیافه ومهمتراز همه پول حتی پول ی سقف بالا سر بچه هاشو نداره خواهر حیوونش بهم میگه طلا بفروش بچه هاتو بزرگ کن ! میتونم از خواهرش شکایت کنم اسکرین صحبتاشو با مرد غریبه دارم 

کسیکه خوابرو میتونی بیدار کنی ولی کسیکه خودشو ب خواب زدرو هرگز نمیتونی بیدارش کنی

از شوهرت شکایت کن ولی خواهرش نه اینجوری کارو برا خودت سنکین میکنی

کاربرای عزیز میخواین تبادل نظر کنید پس توهین ممنوع...طرز حرف زدن هرکس شعور وشخصیت خودشو نشون میده .....درسته اسمش نی نی سایته منظورش حضور بچه های 12ساله نیستاااا!!😎😎نظر من طرز تفکر خودمو نشون میده پس حق توهین به هیچ کدوم از حرفامو ندارید...خوبه مسواک شعورش میرسه مال یه نفر باشه اما بعضی ها نه😏😏،،بعضی هاتاپیکاشون واقعا مسخره اس حالمو بدمیکنه چیه میزارین!!دوس پسرم کات کرد،جاریم لباس خریده،مادرشوهرم بم گفت...،،دلم میخواد....داشتع باشم با دوس پسرم🙄🙄🙄🤐🤐🤐این اخری دیگه فاجعه بوددد...........خداحافظ مسجد سلیمانم خداحافظ قلب کشور خداخافظ ازتو فقط یک اسم ماند خداحافظ شهری که طلای سیاه داره فووران میکنه روستاهاش وشهرک های اطرافش هنوز گاز کشی نشدن،،،خداخافظ خوزستانی که هیچ اهمیتی برا اون بالایی ها نداری پاش که برسه لوله اب میزارن و به همون رودت هم رحم نمیکنن خداحافظ ابادان خداحافظ شهر خونگرم ها....دیگه نمیام تااااا31مرداد ماه خداحافظ 💖💟💖💟...اهای رفیق تو که به دین اسلام معتقد نیستی مجبور نیستی درموردشون اینجا نظرات کودکانه خودتو بگی وباعث تعطیلی تاپیک بشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خواهرش میتونه از شما شکایت کنه بخاطر اینکارتون...

عزیزم شما کافیه همین مدارکو علیه شرهرت ببری تا دمشو قاضی بچینه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2720
اسکرین جرمه میتونه ازت شکایت کنه

چند نفر غیر من پیاماشو دیدن یکیشون خیلی فردین موآب بود گفت میره بلا سرش بیاره بخاطر اینکارش من مانع شدم ولی الان پشیمونم

کسیکه خوابرو میتونی بیدار کنی ولی کسیکه خودشو ب خواب زدرو هرگز نمیتونی بیدارش کنی
نه خواهرش میتونه از شما شکایت کنه بخاطر اینکارتون... عزیزم شما کافیه همین مدارکو علیه شرهرت ببری تا ...

مرسی🙏

چند نفر غیر من پیاماشو دیدن یکیشون خیلی فردین موآب بود گفت میره بلا سرش بیاره بخاطر اینکارش من مانع ...

داشته باشن شما اسمی از اسکرین شات ببرین برات جرم محسوب میشه اصلا به خواهرش کاری نداشته باش بلاکش کن از همه جا طلاهاتو هم نفروشی بزارشون تو سختی بدردت میخوره

داشته باشن شما اسمی از اسکرین شات ببرین برات جرم محسوب میشه اصلا به خواهرش کاری نداشته باش بلاکش کن ...

بیشترشو شوهرم فروخت و خورد همونا ک باید بدرد بچه هام میخورد انقد حیوونه و بی عرضه ومال زن خور حالا تو حرف ی جور حساب کتاب میکنه ک بدهکارم بشی اصن تهه قالتاقاست همین کلمه قالتاقو ی قاضی ی بار ب مشکل خورده بودیم بهم گفت ، گفت شوهرت ازون قالتاقاست ولی من باز اومدم باهاش زندگی کردم 

2714