2410
2553
وای شما از اول رو این اصرار داری که بگی من بلاگرم🤦🏽‍♀️😂😂😂هی من جوابتون رو نمیدم بازم تکرار میکن ...

آخه میدونی من خیلی ی شما حسادت میکنم چون خیلی موفقی خیلی لجبازی خیلی

اره دیگه  ما اینطوری ایم شما خودتو اذیت نکن  تاپیک های دیگه هم در انتظارتن بهتر نیس سری ب ...

یه سوال اگه اینطوری هستین چرا از اول نگفتین که اینقدر طول بکشه؟😏😂

و اینکه اگه بیخیال شدین چرا دارین ریپلای میکنین؟😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال اگه اینطوری هستین چرا از اول نگفتین که اینقدر طول بکشه؟😏😂 و اینکه اگه بیخیال شدین چ ...

چون دیگه دیدیدیم فهم که نباشه انگار هیچی نیست گفتیم بزار اعتراف کنیم دیگه

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
2456
آخه میدونی من خیلی ی شما حسادت میکنم چون خیلی موفقی خیلی لجبازی خیلی

باشه موفق باشی😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
 یه سوال اگه اینطوری هستین چرا از اول نگفتین که اینقدر طول بکشه؟😏😂 و اینکه اگه بیخیال شدین چ ...

حالا ولش کن برو دوتا تاپیک دیگه شاید کارت داشته باشن

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
یه ذره پیج روانشناسی هم دنبال کن

لایک🤣

چون دیگه دیدیدیم فهم که نباشه انگار هیچی نیست گفتیم بزار اعتراف کنیم دیگه

😂😂باشه 

بیخیال شو

2714
😂😂باشه  بیخیال شو

باشه عزیزم

حالا ولش کن برو دوتا تاپیک دیگه شاید کارت داشته باشن

شما مگه بیخیال نشده بودی؟😂

من همون موقع که گفتی از نظری ک برا مالیات دادی اسکرین بفرست و فرستادم دیگه حرفی نزدی فهمیدم ک این بحث ادامه ای نداره

عزیز شما راه خودتو پیش بگیر کسی نگف شما کسیو فالو کنی یا نکنی 

در هر صورت  موفق باشی

بزار من بگم  سی سی  کوثر آقا و خانوم m  هانیه احمدی  همتا  نفیسه سادات ...

عزیزززم این نفیسه سادات که گداس باااون قیافه پرارایشی داغون و مثلا میخواد دیده نشه!!🧐😬 یاسمین کریمی رو دیدی از ویلا تو شمال و استخر و ماشین پورشه ش گذاشته با میوه های خیلیی رنگارنگ تابستونی نوشته زندگی همچین چیزای ساده ست!!!😬😬😬😬😬😬

به قران..تازه خودشون اکثرا پولدارن چون ملت فقط پیجای لاکچریو فالو میکنن.خودشون کم پولدارن با تبلیع ش ...

دو سه تومن که نه

۷۰ هزارتومن

اابته بستگی بع بازدید پیجم داره

این پیج ۱۶۰ ۱۷۰ کا بود

اما خیلی راحت واقعا! خیلی