2737
2734
عنوان

سیگار😢😐😐

912 بازدید | 17 پست

همسرم یکسالی بود ترک کرده بود 

اما جدیدا گاهی با شوهر خواهرم میکشه تنهایی نمیدونم فک نکنم فقط گاهی با اون میرن بیرون بهشم تذکر دادم گوش نمیکنه حتا شبی دوبار تصمیم گرفتم منم بکشم تا دس برداره

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 

من این تصمیمو گرفتم الان هردومون سیگاری شدیم☹

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دقیقا منم

☹🤦‍♀️

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
جدی 😥

ب جان خودم☹

و چقد سخته بعدسالهابارداربشی و ترس ازدست دادنشو داشته باشی بخاطر سیگار..ترک سیگار از خیلی مواد مخدرا ...

الهیی من بچه ندارم باید تا اون موقع کامل ترک کنم

حالا بکشه چی میشه 

سیگار که چیزی نیست برو خدا رو شکر کن شوهرت اعتیاد به مواد و شیشه و مشروب و ... نداره 

با این همه گیر و گرفتاری تو این روزها دلشون به یه نخ سیگار خوشه اونم با هزارتا غر زدن زن کوفتشون میشه

انقد گیر ندیم به شوهرامون که کارهای پنهونیشون بیشتر بشه

2706