2733
2734
عنوان

واااااای بچه چیه همش اعصاب خوردی

548 بازدید | 43 پست

نینی خالم ،من و خالم رو کشته .امشب شوهرش شیفت هست اومدم پیشش خالم جا عملش درد گرفته از بس شیطونه 😭😭😭😭تپل هم هست 1کیلو اضافه وزن داره خم شدم دستاش رو بشورم کمرم رگ به رگ شد 😞نمی‌دونم چرا بعضی انقد علاقه به بچه دارن 😓😓😓

😐😐😐

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

عزیزم انشاءالله خودت مادر میشی متوجه میشی چقدر شیرین هست.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه در کنار اذیتاش،شیرینترین موجوددنیاس

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

ای جان خداحفظش کنه❤نگو اینطوری نمیدونی واسه پدرومادرش چقد عزیزِ.زندگی من ازوقتی دخترم اومده ازاین رو ب اون رو شده حتی اخلاق شوهرمم خیلی خیلی بهترشده و بیشتربه حرفمه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

خدا ببخشه برای همه پدر مادرا.

الهی هیچ بچه ای مریض نباشه

الهی همشون عاقبت ب خیر بشن

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
عزیزم انشاءالله خودت مادر میشی متوجه میشی چقدر شیرین هست.

نمی‌دونم 😓😓ولی همیشه میگم این بچه چقد مهمه که بعضی ها برای داشتنش چند سال دوا دکترو نذرو نیاز میکنن 😓😓😓

2738

خب چون مادرش نیستی اون حس و علاقه رو بهش نداری دیگ 

مادره شاید غر بزنه یا خسته شه ولی ته دلش واسه کوچیک ترین کارای بچش غنج میره

منم بچه ندارم ولی چیزیه ک ب وضوح دیدم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

داشتم بچه هم خوبی داره هم بدی که بدیهاش اصلا بهچشم نمیاد

شایدماهادرک نکنیم که خوبی بچه چیه

ولی اونایی که ندارن خوب میفهمن 

خودتوبرا۲دقیقه بذارجای اونا

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706