2737
2734
عنوان

کیا مثل من با حشرات مشکل دارن 😑

259 بازدید | 53 پست

اصلا نمی تونم عنکبوت و سوسک حشرات دیگه که میان تو خونه بکشم باید یکی دیگه رو صدا کنم بیاد بکششون مثلا شده گاهی چون تنها بودم دو ساعت وایستادم یه جا تا حشره بره بتونم رد بشم مثلا همین الان یه هزار پا چندش رو سقف دستشوییه همه خوابن منم نمی تونم برم دستشویی   

کیا مثل منن ؟ کیا به ترسشون غلبه کردن ؟ کیا نمی ترسن ؟ بیاین از تجربه هاتون بگین    

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

من نمیتونم بکشم دلم نمیاد 😕میترسمم

بقول مامانم ادمارو قورت میدم ولی از اینا میترسم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینم

چندشم میشع بکشم

انقدر صبر می کنم تا یکی بیاد بکشتش

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

من

فقط بایدشوهرم بکشه اینارو

هفته پیش یه سوسک ریزتودستشویی دیدم که شوهرکشت الان میترسم بازم باشه وقتی میرم دستشویی بایدهمه جاروچک کنم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من از هممممممه چی میترسم.یچی تو خونه ببینم ز میزنم شوهرم از سرکار بیاد نابودش کنه.تا اون بیاد میشینم رو اپن🙈

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ملخ!! خدااااا ملخخخخ..فکر کن خیلی ریلکس پتو رو میکشی روی خودت ویه چیزی پاتو خراش میده..بعد پتو رو بالا میزنی ومیبینی دوتا ملخ جیگررر روپات جولون میدن!! چیکار میکنی؟!!

من که از فرط جیغ خودمو وشوهرمو به سکته دادم..پتو رو انداخته بودم روی طناب مثلا با آفتاب ضدعفونی بشه ملخی شده بود!!

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
پس با این سوسک سیاه جدیدا همه جا هست میخوای چیکار کنی تازه خواب باشی میان تو لباست یا روت راه میرن&n ...

کدوما 😐جدیدا هزار پا زیاد شده

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
2706