2737
2734
عنوان

بنظرتون الکی حساسم؟

203 بازدید | 20 پست

شوهرم یه همکاری داره طرف دختره پروفایلشم همش عکسای نیمه لختی وعکساش تو خارجو ایناس بعد همش میدیدم شوهرم همیشه عکسای پروفایلشو بازکرده نگاه کرده منم ازعمد چندبارشماره طرفو پاک کردم بازدیدم سیو کرده که شمارش لازم میشه وهمکاریمو اینا حالا امشب فهمیدم چند وقت پیش ازسرکار که میومده اون دخترمم رسونده خونشون توجیهشم اینه مسعولمون گفت برسونش منم نشد نه بگم باباشم سرراه سوارکرده بوده واونو رسونده بعدم باباشو حالا من که اینو فهمیدم میگم چرا وقتی روش حساسم سوارشم کردی بنظرتون بددلم

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داااری

به خوبی به شوهرت بفهمون که اذیت میشی 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2731
منم جای تو بودم فکر بد میکردم

تازه یبارم قبلا ازدهنش دررفت گفت فلانی(همین دختر)جلو چشاش سیاه شده بود من رفتم دیدمش به دوستام گفتم حتما مواد آرایشی وقت گذشته زده...همشم باخنده میگفت

فقط خدا
2738
میگم توراست میگی خب شمارشو پاک کن بدم میاد هروزعکس جورواجور میذاره طفره میره

بگو خوبه منم شماره همکار مرد رو سیو داشته باشم و هر دم پروفایلشو چک‌کنم

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706