2726
عنوان

دارم میمیرم

449 بازدید | 24 پست

بین دل و عقل موندم 

تورو خدا تاپیک قبلم بخونین 😭 

امروز خیلی اوضاع وخیم بود دیگه مادر اون آقا رو در جریان گزاشتم ...حالا میخواستم بیام خونه با اسنپ دوست نداشتم با اون‌آقا بیام 

درو رو من قفل کردن بی شرفااا 

اصلا موندم تو محرمیت اینجوری بشه درسته ؟

از طرفی مرتیکه وابسته ام کرده به خودش 

یه گزینه هاییش خوبه اما اخلاقش تو ناراحتی خوب نیست اصلا

امروز هم وسط جرو بحث گفت برو یه شوهر دیگه کن خوشبخت کنه ...یا اینکه آینده ی خوبی متصور نیستم 

بعد میاد میگه عاشقتم ...به چه دردم میخوره 

فعلا اومدم خونه مامانم 

قراره هیچکدوممون تلفنها رو جواب ندیم 

اومد در خونه بابام میگه داماد من نیستی تمام تا ببینیم چی میشه 

یه جا باید سفت گرفت

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو اين رابطه اول شادي خودت رو در نظر بگير ، اگه الان نميتوني باهاش شاد باشي ، هيچوقت ديگه هم نميتوني ...

خب گاهی شادی هم هست فقط تلخی نبوده که 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

اگه دوسش داری خب بعضی بدیهاشو باید تحمل کنی .....

کاربر مرد ۳۵ + با تمام مسائل... وفاداری و تعهد و صداقت همیشه وهمه جا دارای ارزش و خیانت و بی وفایی و دروغگویی همیشه نافرجام است .

زور كدومشون ميچربه ؟

شادي يا تلخي ؟

اگر واقعا دوسش داري براي بهبود اوضاعي كه دارين تلاش كن و باهاش صحبت كن و ازش بخواه كه قبول كنه اين دلخوريا دو تا مقصر داشته كه هر دوتون بوديد نه كسه ديگه اي و با كمك هم حلش كنيد .

من مثلا نماز خونم  الان آشوبم نمیتونم آروم بشم

استرس و اضطراب به حالت های فکری درونی ربط داره نه به نماز و دعا ......

کاربر مرد ۳۵ + با تمام مسائل... وفاداری و تعهد و صداقت همیشه وهمه جا دارای ارزش و خیانت و بی وفایی و دروغگویی همیشه نافرجام است .
زور كدومشون ميچربه ؟ شادي يا تلخي ؟ اگر واقعا دوسش داري براي بهبود اوضاعي كه دارين تلاش كن و باهاش ...

آخه اصلا با کمک هم حل نمیشه 

گفتم مشاوره قبول نمی کنه 

خانواده ها اومدن وسط دیگه 

امروز مادرش در رو رو من قفل کرده پسرش هیچی نمیگه ؟؟؟

استرس و اضطراب به حالت های فکری درونی ربط داره نه به نماز و دعا ......

میدونم میگم یعنی الان خدا هم آرامم نمی کنه 😭😭

عشق ی توهم مدت داره بعد از یه مدت تموم میشه

آخه میدونی من خودم یه بار جدا شدم 

به کدامین گناه الان اومدم دلم خوش بشه دارم ازدواج میکنم این هم اینطور  میشه !  

میدونم میگم یعنی الان خدا هم آرامم نمی کنه 😭😭

کاش همه میدونستیم که خدا درمان همه ی درد هاس ....

2706