2726
عنوان

خدا

203 بازدید | 29 پست

میخوام اعتراف کنم که دیگه نه به دین و نه خدا باور ندارم اگه به خودم اعتماد میکردم بیشتر موفق بودم نه اینکه تو ۴۰ سالگی نه خدارو دارم نه همسر نه خانه نه کار خدای من هرگز نرسید اونکه گفت ادعونی استجب لکم خلف وعده کرد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید تو چیزایی دیگه ای داری ک بقیه ندارن.ارادتو قوی کن مطمئن باش خدا همیشه باهته.

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.
دلم برای خدا جون میسوزه که یه همچین بنده هایی داره.... خدایا چرا انقدر غریبی رو زمین ؟؟؟😭😭😭😭😭 ...

دردای استاترو نداشتی شبهایی که باامید بهش روز کرد رو نداشتی و درک نمیکنی که الان حالش خوب نیست

قبول کن که یه حاهایی آدم میرسه به ته خط

دردای استاترو نداشتی شبهایی که باامید بهش روز کرد رو نداشتی و درک نمیکنی که الان حالش خوب نیست قبول ...

خودمم رسیدم ته خط به مو رسیده ولی پاره نشده...هر کار خدا یه حکمتی توشه...شاید خیلی وقت ها به مذاق ما آدم ها خوش نیاد ...‌

مثل یه دارویی میمونه که دکتر میگه اینو بخوری خوب میشی ولی تو چون تلخ و بد طعمه دوست نداری بخوریش ولی صلاحت توی اینه که دارو رو بخوری تا خوب بشی

دروغه 

چقدر دوری از خدا 

دعا میکنم با انس واقعی با خدا و قران دلت از این سیاهی و نسبت ناروا دادن بخدا پاک بشه و ارام بگیرد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
خدا کارهای عجیب غریب زیادی داره که حگمتشو خودش میدونه بس .ماها شاید چنین سال بعد بفهمیم عین من که زی ...

من ازدواج کردم ولی شوهرم روانی بود تو جوونی خودکشی کرد بیوه شدم الانم مریض و تنهام قدممو کج برنداشتم ولی خدا منو ندید 

2706