2737
2734
عنوان

خر و پف

105 بازدید | 14 پست

قبلش بگم نامزد دارم و خونه بابامم فعلا،اتاق من نسبت ب اتاقای دیگه خنک تره،منن فوق العاده حساسم ب صدای خر و‌ پف،تا جایی ک اشکم درمیاد از صدای بقیه ،حالا چون اتاقم خنکه مامانم میاد اتاق من،اکثر وقتا هم خر و پف میکنه،دلمم نمیاد بگم نیا که ناراحت نشه،چ کنم من؟😩

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم،صدای فیلم ترسناک درمیاره ها🤦‍♀️

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2731
اروم تکونش بده که حالت بدن یا سرشو عوض کنه

اونم مثل من خوابش سبکه از جا میپره

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐
فردا همسرت خر و پف كنه چيكار مي خواهي بكني  مهمون خانه هستي بعد از عروسي دلتنگ خر و پف ميشي&nb ...

خر و پفی باشه جدا و دور میخوابم ازش

2738

تا صبح ب ارکست سمفونی رایگان دعوت شدی ناراحتی؟؟؟

شوهر منم خروپف میکنه کاری نمیتونم بکنم

تو مامانته میگی چند بار میشنوی میره،من شوهرمه هر شب کنارشم

عاشقشم،هر روز صبح هم بهش میگم دیشب خیلی خرو پف کردی و اونم عذر خواهی میکنه😂😂😂😂

البته اگ روی شونه بخوابه و بالشش تنظیم باشه صدایی نداره،مثل الان😁😁😁😁😁😁

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
مرسی ک قبلش گفتی نامزد داری ولی خب چ لازمی بود؟!😬😄

نه که سنی ازم گذشته گفتم ک فکر نکنید ترشیدم و‌موندگارم خونه بابام😂

تا صبح ب ارکست سمفونی رایگان دعوت شدی ناراحتی؟؟؟ شوهر منم خروپف میکنه کاری نمیتونم بکنم تو مامانته ...

واقعا خوش ب حالت ک باهاش کنار میای

واقعا خوش ب حالت ک باهاش کنار میای

اینقد دوسش دارم ک جونمو براش میدم😂😂😂

چند شب پیشا بهش گفتم دخترمون توی خواب از صدای خرو پفت میترسه و بیدار میشه،گفت بعد از کرونا عمل میکنه بینیشو،احتمالا پلیپ داره،خیلی از عمل میترسه،گفتم من عادت کردم بیدار نمیشم از صداش

البته یه ماه بعد از عروسی من تا صبح بیدار بودم کلا،توی دوران بارداری ام خیلی اذیت شدم خوابم سبک شده بود اما روم نمیشد بهش بگم،اخه تقصیری نداشت

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
2706