2410
2716
عنوان

فقط سابقه سقطی ها بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 12091 بازدید | 412 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت دو سه هفته به بدنت مهلت بده دفع کنه، اگه نشد با دارو گفتم عفونت نمیکنه اون تو؟ گفت نه!! 

عزیزم منم سقط داشتم

هفته پنجم بودم

دکترم بهم دارو داد و بعد هم گفت برو سونو تا مطمئن شیم بقایا نمونده باشه

برای همین میگم دکترت رو عوض کن❤️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2456
ببخشید منظورت از داخله؟ اشکال نداره روغن زیتون؟ 

نه بابا داخل چیه....کل بدنتو چرب کنه به صورت کاملا طبیعی ماساژ بده نه سک س🙊

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
2714
ضرری نداره، اون میمونه عفونت میکنه دراز نشست برو  پیاده روی کن خیلی سخته سقط خیلی خدا سر ...

اصلآ اینجوری نیس ک بمونه عفونت کنه جنین من هشت هفته و شش روز رشدش متوقف شد من دوازده هفته فهمیدم تا کامل هم سقط شد یه دو هفته طول کشید به هیچ عنوان قرص و دارو شیمیایی هم نخوردم تو خونه افتاد عفونتی هم در کار نبود.. این تفکر دکترا طب مدرنه.. هیج اتفاقی نمیوفته

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
واي منم قراره جنين زنده 14هفته اي سقط کنم سه شنبه صبح بستري ميشم ترس همه وجودم رو گرفته توکل به خد ...

چرا؟ مشکل چیه؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
مشکل بافت مغزي جنين

من الان 18 هفتم زیر نظر دکتر طب سنتی هستم بهم اجازه سونو ان تی نداد نمیدونم چه فکری پیش خودش میکنه منم اعتماد کردم بهش موارد اینچنینی ک میبینم ب فکر فرو میرم

انشالله که هيچي نيست عزيزم ولي برا راحتي خيالت برو

دیگه از زمان ان تی گذشته.. برا آنومالی هم اجازه نمیده... دیروز با شوهرم مشورت کردم گفت حکم شرعی سقط رو بپرس اگه جایز بود برو آنومالی اگه نیس خب نمیخاد بری

خیلی طناب میزنم انگار اثر نداره

اصلا نزدیکی نکن عفونت میگیری دختر

من بیست روز پیش سقط داشتم

اصلا نمیدونم بقایی مونده یا نه،آخه دکتر متیل داد و بعدم گفت اگه بمونه پریود بعدی دفع میشه

ولی من از دیروز از شدت سوزش و درد رحم نمیتونم برم دستشویی حتیخونریزی ندارم ترشح هم ندارم فقط درده

کسی مثل من بوده؟طبیعیه آیا؟

2706