1735
1707
عنوان

فقط سابقه سقطی ها بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 10630 بازدید | 407 پست
ببخشید منظورت از داخله؟ اشکال نداره روغن زیتون؟ 

نه بابا داخل چیه....کل بدنتو چرب کنه به صورت کاملا طبیعی ماساژ بده نه سک س🙊

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

ضرری نداره، اون میمونه عفونت میکنه دراز نشست برو  پیاده روی کن خیلی سخته سقط خیلی خدا سر ...

اصلآ اینجوری نیس ک بمونه عفونت کنه جنین من هشت هفته و شش روز رشدش متوقف شد من دوازده هفته فهمیدم تا کامل هم سقط شد یه دو هفته طول کشید به هیچ عنوان قرص و دارو شیمیایی هم نخوردم تو خونه افتاد عفونتی هم در کار نبود.. این تفکر دکترا طب مدرنه.. هیج اتفاقی نمیوفته

.... 
1718
انشالله که هيچي نيست عزيزم ولي برا راحتي خيالت برو

دیگه از زمان ان تی گذشته.. برا آنومالی هم اجازه نمیده... دیروز با شوهرم مشورت کردم گفت حکم شرعی سقط رو بپرس اگه جایز بود برو آنومالی اگه نیس خب نمیخاد بری

.... 
خیلی طناب میزنم انگار اثر نداره

اصلا نزدیکی نکن عفونت میگیری دختر

من بیست روز پیش سقط داشتم

اصلا نمیدونم بقایی مونده یا نه،آخه دکتر متیل داد و بعدم گفت اگه بمونه پریود بعدی دفع میشه

ولی من از دیروز از شدت سوزش و درد رحم نمیتونم برم دستشویی حتیخونریزی ندارم ترشح هم ندارم فقط درده

کسی مثل من بوده؟طبیعیه آیا؟

1760
من الان 18 هفتم زیر نظر دکتر طب سنتی هستم بهم اجازه سونو ان تی نداد نمیدونم چه فکری پیش خودش میکنه م ...

من تو شبکه سلامت دیدم که سنو برای جنین زیادش خطر داره

منم سه بار رفتم که سقط هم شد

قربالگری هم برای بالای سیوپنج سال و شرایط خاصه

تو ایرانه برا همه مینویسن

البته من خودم بودم میرفتم

من تو شبکه سلامت دیدم که سنو برای جنین زیادش خطر داره منم سه بار رفتم که سقط هم شد قربالگری هم برا ...

نظر دکتر کنم همینه ک خطر داره من تا الان که هیجده هفتم فقط یه بار رفتم 12 هفته وشش روز اونم سونو ساده... گفته دیگه نمیری تا هشت ماهگی ان شاء الله... سابقه سه تا سقط هم دارم.. دفعه قبل بدون مشورت‌ هشت هفته رفتم کلی شاکی شد یه دستیارش بهش گفته بود یه باردارمون رفته سونو تشکیل قلب دکترم گفته بود هر کیه من دیگه مسئولیتش قبول نمیکنم.. البته اینم بگم خیلی ب جواب سونوها اعتقادی ندارم از بس دیدم اشتباه کردن 

.... 
نظر دکتر کنم همینه ک خطر داره من تا الان که هیجده هفتم فقط یه بار رفتم 12 هفته وشش روز اونم سونو ساد ...

دعا کن منم زود دوباره باردار بشم

منم اینفعه به امید خدا میخوام بذارم فقط قربالگریشو برم و سنو هشت ماهگیو چون سنم سیوپنجه

انشالله نینیت سالم بیاد بغلت

نظر دکتر کنم همینه ک خطر داره من تا الان که هیجده هفتم فقط یه بار رفتم 12 هفته وشش روز اونم سونو ساد ...

ببخشید یه سوالی

تو سقط هاتون بعد بیست روز دردها و سوزش شدید داخل رحم داشتین؟

من از دیروز نمیتونم بشینم و حتی سرویس برم

1665
ببخشید یه سوالی تو سقط هاتون بعد بیست روز دردها و سوزش شدید داخل رحم داشتین؟ من از دیروز نمیتونم ب ...

نه نداشتم دوتا سقط اولی تقریبا پنج شش هفته بودن عین پریود میرفتن فقط آخری هشت هفته و شش روز بود که اینجوری نشدم

.... 

من چهارده هفته سقط داشتم توی هفته ۱۲ قلبش از کار افتاده بود اینقدر زرشک و زعفران دم کردم خوردم ولی هیچ اثری نداشت با قرص واژینال سقط شد البته بقایا داشت که بعد از این همه سختی با کورتاژ تمام شد دکتر می گفت اگه بقایا داشته باشه بعدها لکه بینی پیدا می کنی

عزیزم به تجربه یکی از اطرافیان خیلی مواظبه عفونت باش چون ممکنه به قیمته به خطر افتادنه سلامتیت باشه زیاد رو شل گرفتنه دکترا حساب نکن برو یه دکتره خوب ... عفونت اگه خطرناک شه جونه ادم و به خطر میندازه

از زبون کودکان ناز قدس مینویسم به همه زورگوها     بدانید نمی نشینیم دست بر روی دست   ساخته ایم سلاحی پرترانه   تمام خشم ما را پرتاب می کند   همین سنگ های ساده عاشقانه  

خوب کاری میکنی من به اندازه های موهای سرم سونو رفتم تو هر بارداریم ولی نتیجه ش شد ۵تا سقط.دیگه تصمیم دارم برای امتحان همشده اینبار سونو نرم ببینم چی میشه.من دقیقا همون روزی که سونو میکردم میگفت قلبش تشکیل شده دفعه بعد که میرفتم دقیقا همون تاریخ قلبش وایساده بود، مثلا ۶هفته ۴روز میرفتم میگفتن قلب تشکیل شده دفعه بعد میرفتم میگفتن تا ۶هفته ۴روز رشد کرده وقلبش ایستاده.حالا هرکی میخواد هرچی بگه ولی دیگه از سونو متنفرم.به دکترمم گفتم قبول کرده سونوم نکنه

یا 🌷حضرت نرجس خاتون🌷از پسرت بخواه چراغ خونمو روشن کنه.اگه دوست دارین برا حاجت دلم که مادرشدنم هست صلوات بفرستین،۵ساله منتظر لطف خدا هستم.🌷یا صاحب الزمان ادرکنی🌷
خیلی طناب میزنم انگار اثر نداره

عزیزم چرا جنین مرد،دلیلش چیه؟؟؟

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخی بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چ حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
1651