1735
1714
عنوان

فقط سابقه سقطی ها بیان لطفا

10630 بازدید | 407 پست

سلام خانوما

من توی هفته 8 ام جنینم مرد، الان دوهفتس که منتظر دفع طبیعی هستم (دکتر گفت اول طبیعی، نشد دارو) 

خیلی خیلی ببخشید که میپرسم (نمیدونستم چجوری جوابمو پیدا کنم).... الان لک شروع شده، داشتن رابطه با جنین مرده توی شکم ضرر داره یا به دفع کمک میکنه؟؟ 

خودم فکر میکنم خونریزی بیشتر میشه

ضرر داره؟ 

نه ضرر نداره. تخم شوید بخور خوبه برای دفع البته زیاد نه اذیتت میکنه روزی یه لیوان طنابم بزن

شوهرمو بچه هامو خیلی دوس دارم❤️❤️🥺برای درست شدن زندگیم و زیاد شدن عشق و محبت شوهرم به من و بچه هامون دعا میکنید؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻دلم یه خونه گرم و دوست داشتنی و نقلی بایه حیاط با صفا میخواد که با شوهرم و بچه هام توش عشق کنیم❤️🥺🥺 الهی هرکی هرچی میخواد خدا بهش بده🙏🏻🙏🏻🌹🌹

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

نکن عزیزم

لک یعنی دهانه رحمت بازه و با رابطه خدانکرده عفونت میگیری

دکترت رو عوض کن باید بهت دارو میداد یعنی چی طبیعی دفع شه

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
1718

نه ضرر نداره رحمو منقبض میکنه . عزیزززم من الان داشتم تاپیکای اقدامتو میخوندم . ناراحت شدم.

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ولی این تیکر ب زودی واقعی میشود😍
نه ضرر نداره رحمو منقبض میکنه . عزیزززم من الان داشتم تاپیکای اقدامتو میخوندم . ناراحت شدم.

الان تقریبا کنار اومدم باهاش

الان موضوع دفع رو مخمه حسابی

1761
خیلی طناب میزنم انگار اثر نداره

اگه خونریزی نیوفتادی زودتر با قرص اقدام کن نمونه تو شکمت خدایی نکرده عفونت بگیری عزیزم

شوهرمو بچه هامو خیلی دوس دارم❤️❤️🥺برای درست شدن زندگیم و زیاد شدن عشق و محبت شوهرم به من و بچه هامون دعا میکنید؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻دلم یه خونه گرم و دوست داشتنی و نقلی بایه حیاط با صفا میخواد که با شوهرم و بچه هام توش عشق کنیم❤️🥺🥺 الهی هرکی هرچی میخواد خدا بهش بده🙏🏻🙏🏻🌹🌹

بگو شوهرت با روغن زیتون حسابی ماساژت بده اندامت شل می کنه

وایی یادم میاد حالم بدمیشه چقدر درد داشت

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
الان تقریبا کنار اومدم باهاش الان موضوع دفع رو مخمه حسابی

دفع میشه گرمی بخور . دمجوش زنجفیل . بومادران و مریم گلی قاطی کن بخور

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ولی این تیکر ب زودی واقعی میشود😍
نکن عزیزم لک یعنی دهانه رحمت بازه و با رابطه خدانکرده عفونت میگیری دکترت رو عوض کن باید بهت دار ...

گفت دو سه هفته به بدنت مهلت بده دفع کنه، اگه نشد با دارو

گفتم عفونت نمیکنه اون تو؟ گفت نه!! 

1759
بگو شوهرت با روغن زیتون حسابی ماساژت بده اندامت شل می کنه وایی یادم میاد حالم بدمیشه چقدر درد داشت

ببخشید منظورت از داخله؟ اشکال نداره روغن زیتون؟ 

گفت دو سه هفته به بدنت مهلت بده دفع کنه، اگه نشد با دارو گفتم عفونت نمیکنه اون تو؟ گفت نه!! 

عزیزم منم سقط داشتم

هفته پنجم بودم

دکترم بهم دارو داد و بعد هم گفت برو سونو تا مطمئن شیم بقایا نمونده باشه

برای همین میگم دکترت رو عوض کن❤️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
1651