1735
1707

من احساس میکنم‌ استخون ماهی تو‌گلوم گیر کرده چکار کنم بالا بیارم میاد بیرون؟ یذره بالا اوردم خیلی کم ولی نمیدونم اومد بیرون یا نه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😢💔

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم به وقت تولدمه🐾💚دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

1718

روغن زیتون بخور..سریع از بین میره

سعاد الدّین: از شهر فرار کردم.💔.🖤..از آدماش..💔🖤.رفتم جنگل.🖤...حیووناش از آدما مهربونتر بودن..🖤..نمیدونم چند روز اون جا بودم🖤...خیلی گرسنه بودم🖤....یه شب پشت سرمو نگا کردم🖤...دو تا چشم دیدم که می درخشید..🖤.یه سگ بود..🖤مادّه.🖤..وحشی🖤...سینه هاش پر از شیر بود.🖤..پشت سرشو که نگا کردم.🖤.دیدم یه عالمه چشمای کوچولو ی ریز هست...❤نگاهش کردم..💔🖤.گفتم منم بچه ی یه مادری هستم..💔.التماست میکنم.💔🖤..نمیدونم شایدم هیچی نگفتم...🖤🖤.توله هاشو گزاشت و رفت.🖤...چند دقیقه بعد برگشت.🖤..تو دهنش یه  پرنده بود.❤.نصفشو خورده بود❤...آورد 
1760
چجوری با اب یا خالی؟ چقدر؟

خالی...یکم بخور..روغن زیتون استخون ماهی رو تو خودش حل میکنه مثه اسید

سعاد الدّین: از شهر فرار کردم.💔.🖤..از آدماش..💔🖤.رفتم جنگل.🖤...حیووناش از آدما مهربونتر بودن..🖤..نمیدونم چند روز اون جا بودم🖤...خیلی گرسنه بودم🖤....یه شب پشت سرمو نگا کردم🖤...دو تا چشم دیدم که می درخشید..🖤.یه سگ بود..🖤مادّه.🖤..وحشی🖤...سینه هاش پر از شیر بود.🖤..پشت سرشو که نگا کردم.🖤.دیدم یه عالمه چشمای کوچولو ی ریز هست...❤نگاهش کردم..💔🖤.گفتم منم بچه ی یه مادری هستم..💔.التماست میکنم.💔🖤..نمیدونم شایدم هیچی نگفتم...🖤🖤.توله هاشو گزاشت و رفت.🖤...چند دقیقه بعد برگشت.🖤..تو دهنش یه  پرنده بود.❤.نصفشو خورده بود❤...آورد 
1759